Filtr

Charakteristika

třípatrová residence leží poblíž centra letoviska Bibione Spiaggia, nedaleko nákupní zóny a jen cca 50 m od moře. Apartmány jsou jednoduše zařízeny, mají balkon a parkovací místo.

Ubytování

Mono - obývací pokoj se třemi rozkládacími lůžky a kuchyňským koutem, vlastní sociální příslušenství, balkon.
Apartmány * jsou v přízemí a mají klimatizaci a větší terasu.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

výtah, parkoviště.

Pláž

50 m, písečná, pozvolný vstup do moře, převážně soukromá.

Nástup na ubytování

sobota od 17 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, plážový servis, asistenční služby, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 100 €/apt.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

závěrečný úklid (pokud klient neuklidí sám) 30 €/mono; ložní prádlo 8 €/os./výměna, dětská postýlka 21 €/týden, infant do 30 měsíců bez postýlky 5 €/den, vč. postýlky 8 €/den; 3. přistýlka 15 €/den, malé zvíře 35 €/týden (nutno vyžádat v CK), 2. parkovací místo 30 €/týden.

Příplatky

pojištění A, B, C.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, plážový servis, asistenční služby, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Příplatky

pojištění A, B, C.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Informace o letovisku

Bibione, nejznámější a nejnavštěvovanější letovisko severní Itálie, je již řadu let synonymem ideální rodinné dovolené. Městečko si získalo oblibu díky nekonečným písečným plážím, rušným obchodním třídám s velkým výběrem barů, restaurací, pizzerií a také díky obrovskému množství zábavy, nákupním možnostem, sportovnímu a kulturnímu vyžití za přijatelné ceny. Bibione se dělí na několik částí: Lido del Sole, Lido dei Pini, Pineda a Spiaggia, hlavní turistické centrum s nákupní promenádou a zábavou všeho druhu. Děti jistě ocení místní lunapark a prolézačky na pláži či minigolfové hřiště.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING