Filtr

Charakteristika

rozsáhlý komplex dvoupodlažních řadových vilek s bazénem se nachází v klidné části letoviska Bibione Spiaggia nedaleko centra. Apartmány a vilky jsou komfortně zařízeny, mají klimatizaci a parkovací místo. Vilky jsou navíc vybaveny mikrovlnnou troubou, TV a mají venkovní krb. V blízkosti najdete spoustu obchodů, restaurací a barů. Villaggio doporučujeme především rodinám s dětmi.

Ubytování

Bilo – obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, terasa nebo předzahrádka.
Trilo – obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma samostatnými lůžky, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, terasa nebo předzahrádka. Možnost dvoupodlažního apartmánu.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

bazén pro dospělé a děti, solárium, dětské hřiště, parkoviště.

Pláž

650-800 m, jemný písek, pozvolný vstup do moře, převážně soukromá.

Nástup na ubytování

sobota od 17 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody, plynu, vstup do bazénu, delegátské služby, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 50 €/apt. nebo 1 500 Kč/apt.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

závěrečný úklid 790 Kč/mono, 980 Kč/bilo, 1 190 Kč/trilo, 1 390 Kč/quadri (pokud neuklidí klient sám).

Příplatky

ložní prádlo 200 Kč/os./výměna, večeře 290 Kč/os./den v restauraci Dolce Vita; plážový servis v období do 07.06. a od 13.09. 700 Kč/týden, v období 28.06.-30.08. 1 700 Kč/týden, v ostatních obdobích 1 200 Kč/týden; pojištění A, B, C. Vše nutno rezervovat v CK.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Poznámka

Pobytová taxa 0,5 €/den/os. od 2 let v období 01.06.-31.08.

Příplatky

vratná kauce 100 €/apt.

Informace o letovisku

Bibione, nejznámější a nejnavštěvovanější letovisko severní Itálie, je již řadu let synonymem ideální rodinné dovolené. Městečko si získalo oblibu díky nekonečným písečným plážím, rušným obchodním třídám s velkým výběrem barů, restaurací, pizzerií a také díky obrovskému množství zábavy, nákupním možnostem, sportovnímu a kulturnímu vyžití za přijatelné ceny. Bibione se dělí na několik částí: Lido del Sole, Lido dei Pini, Pineda a Spiaggia, hlavní turistické centrum s nákupní promenádou a zábavou všeho druhu. Děti jistě ocení místní lunapark a prolézačky na pláži či minigolfové hřiště.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING