Filtr

Charakteristika

dvě pětiposchoďové budovy oblíbeného apartmánového komplexu jsou přímo u pláže Las Fuentes – „Prameny“ – nazvané podle sladkovodních pramenů, které na ní vyvěrají. Procházkou po nedaleké pobřežní promenádě s obchody a restauracemi dojdete do centra letoviska. V blízkém okolí je možné hrát tenis a minigolf, pronajmout si plachetnici atd.

Ubytování

MONO 2+2 – obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 os. a malým kuchyňským koutem s lednicí a mikrovlnnou troubou, ložnice se 2 lůžky je oddělena závěsem, vlastní sociální příslušenství, klimatizace a terasa nebo balkon.

Stravování

vlastní stravování nebo polopenze v hotelové restauraci formou bufetu, možnost dokoupení plné penze.

Vybavenost

zahrada s bazénem pro dospělé a dvěma bazény pro děti, dětské hřiště, restaurace, kavárna s TV, společenská místnost, Wi-Fi na recepci, animace (zpravidla od začátku července do konce srpna). Za příplatek: dětská postýlka, stolní tenis, kulečník, internet, trezor (na recepci), prádelna.

Pláž

70 m, jemný písek, pozvolný vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 17 h. Na vyžádání je možno zajistit ubytování v jiném termínu než sobota-sobota, nebo s jiným počtem nocí.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os, 7× polopenze formou švédských stolů (viz ceník s polopenzí), ložní prádlo, pojištění proti úpadku a insolvenci CK, v místě není stálý delegát.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

dětská postýlka 7€ /noc. trezor 3,00 € /ap./noc.

Příplatky

výhled na moře 1 950 Kč/ap./týden, renovovaný apartmán 3 450 Kč/ap./týden, plná penze 100 Kč/os./noc (platí pouze při ubytování s polopenzí), pojištění A, B, C.

Slevy

při ceně bez stravy: 3. a 4. osoba ZDARMA, při ceně s polopenzí: 3. a 4. osoba 25 %, 1. a 2. dítě do 10 let na přistýlce ZDARMA, 1. a 2. dítě do 16 let na přistýlce 40%, 1. dítě do 16 let ubytované s 1 dosp. os. 25%, 2. dítě do 16 let ubytované s 1 dosp. os. 75%.

Poznámka

Na základě individuální poptávky zajistíme tranzitní ubytování ve Francii pro klienty, kteří cestují autem.

Informace o letovisku

Menší a poklidné městečko, vzdálené asi 250 km jižně od Barcelony, dodnes působí spíše venkovským dojmem, zároveň však splňuje všechny předpoklady moderního rekreačního letoviska. Návštěvníky přivítá krásná příroda s několika písečnými i oblázkovými plážemi, které jsou od sebe odděleny drobnými útesy.

Malebný ráz Alcoceberu dotváří malý sportovní přístav. Je zde ale také množství obchůdků, kaváren, restaurací a nočních podniků, kde můžete strávit příjemný večer plný zábavy a ochutnat některé z valencijských specialit. Díky svému převážně slunečnému, teplému a celkově velmi příjemnému klimatu je Alcoceber vhodný mimo léto také k rekreaci v jarních a podzimních měsících.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING