Zeměmi Beneluxu

od 13 990
destinace
doprava Autokarem
nástupní místa Brno, Jihlava - Pávov, Plzeň, Praha, Velká Bíteš - dálnice, Velké Meziříčí - dálnice,
strava Snídaně

Proč vybrat tento produkt

  • cesta TAM bez nočního přejezdu

Filtr

Anotace

země plné květin, delikates, větrných mlýnů a malých městeček s kouzelnými zákoutími

Trasa

TREVÍR - LUCEMBURK - WATERLOO - BRUSEL - BRUGGY - ANTVERPY - ROTTERDAM - DELFT - DEN HAAG - AALSMEER - ALKMAAR - VOLENDAM - NAARDEN - ZAANSE SCHANS - AMSTERDAM

Svozové trasy

B: pouze Olomouc, Přerov, Prostějov, Vyškov, D, E, F

1. den

Odjezd z Brna v ranních hodinách. V podvečer se zastavíme v nejstarším německém městě TREVÍR (UNESCO). 

2. den

Ráno se vydáme na cestu do Lucemburska, kde si prohlédneme LUCEMBURK (UNESCO). Odtud budeme pokračovat do Belgie. Zastavíme u památníku bitvy u Waterloo. 

3. den

Po snídani se budeme věnovat prohlídce BRUSELU.

4. den

Po snídani se v BRUGGÁCH seznámíme s jádrem města během okružní plavby po kanálech. Pozdní odpoledne strávíme v ANTVERPÁCH

5. den

Při prohlídce holandského ROTTERDAMU nevynecháme věž Euromast. V historickém DELFTU nahlédneme pod pokličku tradiční výroby delfské fajánse. Poté se vypravíme do DEN HAAGU a seznámíme se také s Binnenhofem.

6. den

Po snídani navštívíme v AALSMEERU největší květinovou burzu na světě. Dále se vypravíme do ALKMAARU na sýrové trhy. Projedeme se vesničkou VOLENDAM a zůstane-li nám dostatek času, zastavíme se také v NAARDENU

7. den

Po snídani zavítáme do skanzenu holandské vesnice ZAANSE SCHANS a zbývající část dne věnujeme návštěvě hlavního města AMSTERDAMU (UNESCO). V podvečer se vydáme zpět do ČR.

8. den

Příjezd do Brna v dopoledních hodinách.

Cena zahrnuje

dopravu lux. autobusem, 6× ubytování v hotelích ve 2lůžkových pokojích s příslušenstvím, 6× snídani, služby průvodce, pojištění CK.

Cena nezahrnuje

vstupy do navštívených objektů – doporučená částka cca 80-120 €.

Příplatky

1lůžkový pokoj - 4 900 Kč, 5x večeře - 3 790 Kč, cestovní pojištění Uniqa.

Poznámka

Plánovaný odjezd z Brna - 05:15, předpokládaný příjezd do Brna 12:00. Uvedené údaje jsou orientační. Závazná trasa a časy budou uvedeny v pokynech na zájezd, které zašleme zákazníkovi před odjezdem.

TEST RATING