Filtr

Charakteristika

prostorné účelně vybavené apartmány v soukromých vilkách se nacházejí v historické i novější části Primoštenu. Některé apartmány v historické části Primoštenu nedisponují balkonem.

Ubytování

Mono, Bilo – jedna místnost se 2 lůžky a kuch. koutem, případněl ložnice pro 2 osoby oddělená od obývacího pokoje, kuch. kout s lednicí, přistýlka, vlastní soc. příslušenství, balkon nebo terasa. Trilo – dvě samostatné ložnice pro 2 osoby, obývací pokoj s kuch. koutem s lednicí, přistýlka, vlastní soc. příslušenství, balkon nebo terasa. Quadrilo – tři samostatné ložnice pro 2 osoby, obývací pokoj s kuch. koutem s lednicí, přistýlky, 2× vlastní soc. příslušenství, balkon nebo terasa.

Stravování

vlastní, za příplatek servírované snídaně nebo večeře – výběr z menu, v restauraci ve starém městě.

Vybavenost

Parkování: na poloostrově, ve starém městě platí zákaz vjezdu všech vozidel. Auto je možno auto odstavit na placeném parkovišti, pokud dům nemá možnost vlastního parkování (více info v CK)

Pláž

do 700 m, oblázková s pozvolným vstupem do moře nebo skalní plošiny.

Nástup na ubytování

sobota od 14 h.

Informace o letovisku

Městečko rozkládající se na dvou poloostrovech a přilehlé pevnině, tvoří jedno z nejznámějších a nejnavštěvovanějších letovisek Dalmácie. Původně malá rybářská osada založená na jednom z ostrůvků, byla s pevninou spojena dřevěným mostem, později nahrazeným pevným náspem. Odtud také získal Primošten svůj název – primostiti = přemostiti.
Obraz nevelké historické obce, příjemně propojenés okolní pevninou je dokonale zarámován vinohrady nesoucími plody místní tradiční odrůdy – primoštenský Babič. Srdeční a pohostinní obyvatelé nabízející domácí produkty nejen ze zmiňovaných vinic, se snaží dotvářet zázemí pro příjemnou dovolenou.
Nakolik je jejich snaha úspěšná, dokazují mimo jiné i prestižní ocenění: „Zlatý květ Evropy 2007“ a vítěz soutěže o „Modrý květ 2008.“

TEST RATING