Filtr

Charakteristika

vkusně zařízený dvoupatrový apartmánový dům s klimatizací se nachází v novější části letoviska, cca 500 m od centra Primoštenu. Díky své poloze nabízí příjemné ubytování s dostatkem soukromí i pohledem na moře. Oblázkové a skalnaté pláže jsou vzdáleny přibližně 400 m.

Ubytování

Bilo 2+1 – samostatná dvoulůžková ložnice, jídelna s kuchyňským koutem a možností přistýlky, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, TV/SAT, balkon s bočním pohledem na moře, 1. patro.

Stravování

vlastní, možnost přiobjednání snídaní a večeří – výběr z menu v restauraci ve starém městě.

Vybavenost

parkování přímo před domem, v období 29/6-31/8 je klimatizace v ceně ubytování, ostatní termíny je za příplatek, bohatá nabídka místního kulturního i sportovního vyžití.

Pláž

400 m, oblázkové s pozvolným vstupem do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 14 h.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., pobytovou taxu, spotřebu energie, vody, služby stálého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

klimatizace 5 €/den.

Příplatky

polopenze 3 590 Kč/os./7 nocí, dítě do 12 let (dětské menu) 2 150 Kč/os./7 nocí, večeře 2 490 Kč/os./7 nocí, dítě do 12 let (dětské menu) 1 250 Kč/os./7 nocí, cestovní pojištění Uniqa.

Poznámka

GPS: 43.587900,15.929151

Informace o letovisku

Městečko rozkládající se na dvou poloostrovech a přilehlé pevnině, tvoří jedno z nejznámějších a nejnavštěvovanějších letovisek Dalmácie. Původně malá rybářská osada založená na jednom z ostrůvků, byla s pevninou spojena dřevěným mostem, později nahrazeným pevným náspem. Odtud také získal Primošten svůj název – primostiti = přemostiti.
Obraz nevelké historické obce, příjemně propojenés okolní pevninou je dokonale zarámován vinohrady nesoucími plody místní tradiční odrůdy – primoštenský Babič. Srdeční a pohostinní obyvatelé nabízející domácí produkty nejen ze zmiňovaných vinic, se snaží dotvářet zázemí pro příjemnou dovolenou.
Nakolik je jejich snaha úspěšná, dokazují mimo jiné i prestižní ocenění: „Zlatý květ Evropy 2007“ a vítěz soutěže o „Modrý květ 2008.“

Mapa polohy hotelu

TEST RATING