Vodice / Apartmánový dům Batinić

od 6 895
doprava Autokarem | Vlastní
strava Bez stravování
Klimatizace
Náš tip
Novinka
Parkování
WiFi

Filtr

Charakteristika

příjemně zařízený dvoupatrový apartmánový dům je umístěn v klidné zóně vilek přibližně 400 m od moře, v apartmánové zástavbě nad kempem a hotelem Imperial. Do centra městečka, vzdáleného cca 1200 m, se dostanete procházkou po pobřežní promenádě. Vhodné pro klienty hledající kvalitní ubytování v klidné části jinak velice živého letoviska.

Ubytování

BILO 2+2 – samostatná dvoulůžková ložnice pro 2 osoby, obývací pokoj s rozkládací pohovkou (max. pro 2 os.) a kuchyňským koutem s lednicí, vlastní sociální příslušenství, TV, klimatizace, balkon nebo terasa.

Stravování

vlastní, možnost dokoupení polopenze nebo pouze večeří v restauraci hotelu Nikola. Snídaně formou bufetu, večeře – polévka, (výběr ze 3 hlavních jídel) salátový bufet, dezert či ovoce, nápoje za poplatek. V sobotu večeře formou jednotného menu.

Vybavenost

parkování u domu, gril, Wi-Fi, klimatizace za příplatek. Bohatá nabídka společenského i sportovního vyžití dle místní nabídky.

Pláž

400 m, oblázková s pozvolným vstupem do moře, nabídka plážových a vodních sportů.

Nástup na ubytování

sobota od 14 h.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., pobytovou taxu, parkování, internet, spotřebu energie, vody, služby stálého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

klimatizace pes 6€/den.

Příplatky

doprava autobusem 2 400 Kč/os., polopenze 3 090 Kč/os., večeře 1 890 Kč/os., cestovní pojištění Uniqa.

Poznámka

 GPS ubytování: 43.7529293716178, 15.7933830840709
Sleva 18% do 30.11.2019

Informace o letovisku

Původně menší městečko Vodice získalo svůj název podle četných pramenů pitné vody vyvěrajících přímo v centru města a jeho těsném okolí. Dnešní Vodice patří mezi větší dalmátská letoviska. Návštěvníkům nabídne procházky tradičními úzkými uličkami, posezení v některé z četných kaváren, taveren či stylových konob.
Oblázkové pláže jsou vhodné i pro rodiny s dětmi. Ti kdo dávají přednost klidnému, nerušenému koupání, jistě využijí místního trajektu, určeného pro přepravu osob, spojujícího Vodici s blízkými ostrovy Prvič a Zlarin. Milovníci historie pak mohou plavbu trajektem zakončit v 11 km vzdáleném přístavním městě Šibenik. Večer je možno navštívit cca 4 km vzdálený discoklub Hacienda.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING