Filtr

Charakteristika

dvoupatrový účelně zařízený apartmánový dům je umístěn v klidné zóně vilek přibližně 250 m od moře, nad hotely Olympia a Imperial. Do centra městečka, vzdáleného cca 600 m, se dostanete příjemnou procházkou po pobřežní promenádě. Vhodné pro klienty hledající kvalitní ubytování v klidné části jinak velice živého letoviska.

Ubytování

TRILO 4+2 - dvě samostatné ložnice pro 2 osoby, obývací pokoj s rozkládaví pohovkou a kuchyňským koutem s lednicí, vlastní sociální příslušenství, TV, balkon i terasa, 2. patro.

Stravování

vlastní, možnost dokoupení polopenze nebo večeří v restauraci penzionu Vjeko vzdálené asi 300 m.

Vybavenost

parkování u domu, gril, klimatizace za příplatek, WiFi.

Pláž

250 m, oblázková s pozvolným vstupem do moře, nabídka plážových a vodních sportů.

Nástup na ubytování

sobota od 14 h.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., pobytovou taxu, parkování, internet, spotřebu energie, vody, služby stálého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

klimatizace 5€/den.

Příplatky

polopenze 3 190 Kč/os., polopenze dítě do 12 let 2 290 Kč/os., večeře 2 090 Kč/os., večeře dítě do 12 let 1 590 Kč/os.,cestovní pojištění Uniqa.

Informace o letovisku

Původně menší městečko Vodice získalo svůj název podle četných pramenů pitné vody vyvěrajících přímo v centru města a jeho těsném okolí. Dnešní Vodice patří mezi větší dalmátská letoviska. Návštěvníkům nabídne procházky tradičními úzkými uličkami, posezení v některé z četných kaváren, taveren či stylových konob.
Oblázkové pláže jsou vhodné i pro rodiny s dětmi. Ti kdo dávají přednost klidnému, nerušenému koupání, jistě využijí místního trajektu, určeného pro přepravu osob, spojujícího Vodici s blízkými ostrovy Prvič a Zlarin. Milovníci historie pak mohou plavbu trajektem zakončit v 11 km vzdáleném přístavním městě Šibenik. Večer je možno navštívit cca 4 km vzdálený discoklub Hacienda.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING