Premantura / Mobilhomes Stupice

od 2 290
doprava Autokarem | Vlastní
strava Bez stravování

Filtr

Charakteristika

kemp leží v romantických zátokách a na výběžcích letoviska Premantura (asi 600 m od centra), na začátku přírodní rezervace Mysu Kamenjak. Velká část je terasovitá, stíněna středomořskými borovicemi. Stupice bývají považovány za nejlépe položený rekreační komplex na Istrii, a to především díky bezprostřední blízkosti přírodní rezervace, příjemnému klimatu a čistotě moře.

Ubytování

jednotlivé mobilní domky s terasou a pergolou, obývacím pokojem s kuchyňkou, lednicí a jídelním koutem, TV/SAT, jedna ložnice s manželským lůžkem, druhá ložnice se dvěma lůžky a visutou skládací palandou pro 3. osobu, vlastní soc. příslušenství, odkládací prostory, moderní vybavení, strana moře nebo park, klimatizace za příplatek.

Stravování

vlastní, večeře za příplatek v nedaleké restauraci, platba na místě.

Vybavenost

recepce, trezor, market, restaurace, rychlé občerstvení, cukrárny, sprchy, veřejné grily na pláži, kotviště člunů, solární umývárny a WC, parkovací místa u mobilhomů, velké parkoviště před recepcí, sportoviště na streetbal, volejbal, fotbal, tenis, půjčovny sportovních potřeb, člunů, surfů, stolní tenis, dětský koutek.

Pláž

40–120 m, oblázková, přírodní plata, 20 km pobřeží rezervace Kamenjak.

Nástup na ubytování

sobota od 16 h do 22 h.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., pobytovou taxu, parkování, spotřebu vody a el. energie, lůžkoviny a ručníky, služby stálého delegáta, pěší výlet do přírodní rezervace Kamenjak s průvodcem, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 50€/mobilhome/týden.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

klimatizace 8 €/den, pes (na vyžádání) 12 €/den.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlka (pouze pro dítě do 12 let) ZDARMA.

Poznámka

GPS: 44.797675,13.913538

Informace o letovisku

Osada se nachází na nejjižnějším mysu Istrie, zvaném Kamenjak. Na pobřeží tohoto mysu je řada krásných pláží. Ke koupání lze využít i blízké ostrůvky. Díky poloze mysu a zdejším vzdušným proudům jsou zde skvělé podmínky pro windsurfing a jiné vodní sporty. V okolí naleznete mnoho cyklostezek. Nedaleko mysu mohou návštěvníci zavítat do podmořské jeskyně Kolombarica, kterou lze proplavat a objevit tak její jedinečné krásy. V této neobyčejné přírodě žije mnoho chráněných živočichů a roste unikátní flóra. Premantura je známá chovem ústřic a také se zde nachází nejbohatší loviště mořského raka na východním Jadranu. Kolem mysu Kamenjak naleznete rozmanité pláže a mnoho krásných oblázkových zálivů, které jsou výbornou volbou pro rodiny s malými dětmi. Je zde ukryto i několik nudistických pláží.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING