Filtr

Charakteristika

moderní hotel svým vybavením a kvalitními službami uspokojí i náročnější klienty. Obklopen hustým borovým hájem, který poskytuje příjemný stín, je vzdálen jen asi 50 metrů od pláží, jež byly oceněny Modrou vlajkou. Hotel nabízí také venkovní bazén s mořskou vodou a pool barem na terase v přírodním stínu vysokých borovic. Doporučujeme jak pro klidnou rodinnou dovolenoupro tak pro mladé páry a cestovatele, kteří hledají cenově přijatelnou dovolenou. Centrum letoviska je vzdáleno cca 800 m.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, TV/SAT a telefonem jsou orientované na moře (za příplatek) nebo do parku. Další možností je připlatit si pokoj orientovaný na moře s možností 1 přistýlky vybavený balkonem.

Stravování

snídaně i večeře formou švédských stolů v klimatizované restauraci.

Vybavenost

venkovní bazén s mořskou vodou, animační program, klimatizovaná restaurace s terasou, denní bar, trezor na recepci, směnárna, večerní terasa. Internetový koutek (za příplatek) a wifi na recepci zdarma. Plážový volejbal, fotbal, tenis, minigolf, stolní tenis, půjčovna kol, potápěčské centrum a adrenalinový park (za poplatek). Parkování je možné zdarma v areálu hotelu (nehlídané).

Pláž

50 m, oblázková a skalnatá doplněná betonovými moly, sprchy a bar, slunečníky a lehátka za poplatek.

Nástup na ubytování

sobota od 14 h.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., 7× polopenzi, služby stálého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

dětská postýlka 5 €/den (na vyžádání), pes 10 €/den (na vyžádání).

Příplatky

pokoj mořská strana 840 Kč/osoba/týden, pokoj s balkonem a výhledem na moře pro 2-3 osoby 2500 Kč/osoba/týden, cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

dítě do 12 let na přistýlce se dvěma dospělými ZDARMA.

Poznámka

GPS: 45.074556, 14.163495

Informace o letovisku

Rabac je jedno z nejoblíbenějších letovisek na východním pobřeží Istrijského poloostrova s širokou nabídkou hotelů a apartmánů se rozprostírá na zalesněných svazích, které obklopuje malebná mořská zátoka. O velkou oblibu návštěvníků střediska se zasloužily především oblázkové s přírodní pláže, které patří k těm nejkrásnějším na Jadranu. Nedaleko Rabacu se nachází historické městečko Labin, které nabízí překrásný výhled na toto zákoutí Istrie. Čilý společenský a turistický ruch, výborné podmínky pro sport a bohatá nabídka výletů do okolí předurčují letovisko k příjemně strávené dovolené.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING