Filtr

Charakteristika

Hotel i pavilony se nacházejí v borovém lese ve svahu nad hotelem Omorika, cca 2 km severně od lázeňského letoviska Crikvenica. Po promenádě jezdí turistický vláček. Velkou předností je bazén a krásný pohled z terasy na moře.

Ubytování

jednoduše vybavené dvoulůžkové pokoje, některé s možností jedné přistýlky, vlastní soc. příslušenství, většinou balkon nebo francouzské okno.

Stravování

snídaně a večeře formou bufetu.

Vybavenost

restaurace, kavárna, bar, trezor, na recepci Wi-Fi zdarma, parkoviště, terasa s pohledem na moře, v areálu venkovní bazén. V blízkosti tenisové kurty, stolní tenis, minigolf, kuželky, hřiště, dětské hřiště na pláži, vodní sporty.

Pláž

500–800 m, široká oblázková zvolna se svažující, přírodní skaliska a upravené plochy na slunění, slunečníky a lehátka za poplatek.

Nástup na ubytování

sobota od 14 h.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., 7× polopenze/os., pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Příplatky

doprava 1 850 Kč/os., jednolůžkový pokoj 30 %, obědy 1 430 Kč/os./7 nocí, pojištěni A, B, C.

Slevy

dítě do 12 let na 3. lůžku 50 %, na pevném lůžku s jedním dospělým v termínech 04.06.–18.06. a 03.09.–17.09. 30 %, v ostatních termínech 20 %, dítě do 18 let na 3. lůžku 30 %, 3. os na přistýlce 20 %.

Příplatky

pobytová taxa – děti do 12 let zdarma, děti 12–18 let 140 Kč/os./7 nocí, dospělá osoba 280 Kč/os./7 nocí.

Informace o letovisku

Turistické centrum Crikvenica leží asi 40 km jižně od města Rijeka, v oblasti Crikvenické riviéry, která je tvořena městečky Selce, Crikvenica, Dramalj a Jadranovo. Naproti břehům ostrova Krk se rozléhá toto letovisko, na jehož místě byla původně římská vojenská stanice Ad Turres. Jméno Crikvenica má svůj původ ve slově „crkva“ (česky „kostel“), které odkazuje na kostel vystavěný v 15. století. Již počátkem 20. století získala Crikvenica status klimatických lázní a navštěvovala ji nejvyšší honorace rakousko-uherské šlechty. Byla zde zahájena léčba tzv. talasoterapie, tedy léčba mořskou vodou. Vznikalo tady mnoho sanatorií a léčebných hotelů. Proslulé jsou svou čistotou a mírným přístupem do moře místní oblázkové a písčité pláže (např. Městská pláž). Ideální pro večerní procházku je přímořská promenádní cesta s bary, kluby a restauracemi, které jsou otevřené dlouho do noci.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING