Selce / Hotel a pavilony Slaven

od 4 790
doprava Autokarem | Vlastní
strava Polopenze

Filtr

Charakteristika

hotel i pavilony se nacházejí v příjemném parku přímořského městečka Selce, které leží asi 2 km jižně od Crikvenice. Obě letoviska jsou spojena promenádou, po které jezdí i turistický vláček. Najdete zde krásné pláže, zvlášť vhodné pro děti. V hotelu Slaven je umístěna centrální recepce a restaurace se zahradní terasou – společné i pro pavilony.

Ubytování

jednoduše zařízené dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky (na vyžádání) mají vlastní soc. příslušenství, většinou balkon směr park nebo moře. Pavilony jsou vzdáleny asi 100 m od hotelu.

Stravování

snídaně a večeře formou bufetu v centrální restauraci se zahradní terasou.

Vybavenost

restaurace, kavárna, bar, směnárna, sejf, TV místnost, terasa, v blízkosti se nacházejí tenisové kurty, stolní tenis, minigolf, vodní sporty, tobogan.

Pláž

100–150 m, oblázková, místy písčitá, bar, sprchy, za příplatek slunečníky a lehátka.

Nástup na ubytování

sobota od 14 h.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., 7× polopenzi, pobytovou taxu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

dětská postýlka (na vyžádání) 5 €/noc, obědy 8€/den domluvit se přímo v hotelu.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

dítě do 6 let na 3. lůžku v doprovodu 2 dospělých ZDARMA, dítě od 6–12 let na 3. lůžku v doprovodu 2 dospělých 50 %, dítě od 12–18 let na 3. lůžku v doprovodu 2 dospělých 30%, dospělá osoba na 3. lůžku 20 %.

Poznámka

GPS: 45.154811, 14.718293

Informace o letovisku

Toto přímořské letovisko leží na pobřeží Vinodolského průlivu a to pouze 3 km jižně od města Crikvenica, se kterým je spojeno pobřežní promenádou plnou restaurací a barů. Pokud se turistům nechce chodit pěšky, mohou tuto vzdálenost urazit i turistickým vláčkem. Původně rybářské městečko, které leží naproti břehům ostrova Krk, má podobné přírodní podmínky jako Crikvenica. Jedná se ale o menší letovisko, které vybízí k pobytu hlavně rodin s dětmi. Na plážích, které jsou ověnčené modrou vlajkou, nalezneme převážně drobné oblázky a písek. Za zmínku stojí určitě Rybářské slavnosti, které se konají na přelomu července a srpna a přináší spoustu zábavních a kulturních akcí. V letovisku si lze zahrát tenis či minigolf, zátoka je také vhodná pro vodní sporty. Toto místo, uprostřed zeleně,vybízí k příjemně strávené dovolené.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING