Filtr

Charakteristika


Funkčně zařízené apartmány jsou umístěné ve dvou sousedících budovách. Výhodou je pozice domu, od kterého je hlavní promenáda vzdálená přibližně 100 m. V jeho blízkosti se nachází spousta obchůdků, kaváren a restaurací. Doporučujeme klientům, kteří hledají vkusně zařízené ubytování na dosah rušnému centru Bašky Vody.

Ubytování

BILO – samostatná dvoulůžková ložnice, přistýlka v obývacím pokoji, kuchyňský kout, vlastní sociální příslušenství, TV/SAT, klimatizace, balkon, 2. patro.
TRILO – dvě samostatné dvoulůžkové ložnice, možnost přistýlky v ložnici nebo v obývacím pokoji, kuchyňský kout, vlastní sociální příslušenství, TV/SAT, klimatizace, balkon, 1. nebo 2. patro.

Stravování

Strava vlastní, možnost dokoupení polopenze, večeří či obědů s nápojem v ceně ve vyhlášené restauraci Mars, která se nachází přímo pod domem.

  • Snídaně jsou formou bufetu,
  • Oběd a večeře výběrem ze 3 menu - Večeře je servírovaná o 4 chodech (polévka, hlavní chod, salát, desert nebo ovoce).

Vybavenost

  • klimatizace v ceně
  • Wi-fi
  • bezplatné parkování v blízkosti domu
  • možnost využití grilu, který se nachází v objektu

Pláž

  • 200 m, oblázková s pozvolným vstupem do moře
  • lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Nástup na ubytování

  • Sobota od 14 h.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., pobytovou taxu, klimatizaci, spotřebu energie, vody, ložní prádlo, služby stálého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Příplatky

doprava autobusem 2 300 Kč/os., strava v restauraci Mars - polopenze 400 Kč/os/den., do 10 let 330 Kč/os./den, oběd 285 Kč/os./den, večeře 285 Kč/os./den, do 10 let 260 Kč/os./den, pes pouze na vyžádání 5€/den, cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

dítě do 12 let na pevném lůžku sleva 45 Kč/os./den, dítě do 18 let na pevném lůžku sleva 20 Kč/os./den.

Informace o letovisku

Kdysi rybářské a nyní turistické městečko Baška Voda patří k nejvyhledávanějším střediskům Makarské riviéry. Její předností je především hojnost borových lesů dosahujících až k dlouhým oblázkovým plážím, křišťálově čisté moře a malebná poloha přímo pod hradbou pohoří Biokova. Krásné pláže z drobných oblázků a hrubého písku se táhnou několik kilometrů oběma směry a díky pozvolnému vstupu jsou vhodné i pro rodiny s dětmi. Baška Voda je rušné letovisko a jako takové nabízí bohaté možnosti sportovního i kulturního vyžití. Během dne můžete vyzkoušet vodní lyže, potápění či parasailing, večer pak najdete zábavu na místních diskotékách.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING