Filtr

Charakteristika

objekt je umístěný v klidnější části jinak rušného letoviska. Apartmánový dům Dragica nabízí společnou terasu v nejvyšším patře, ze kterého je krásný výhled nejen na obec, ale vidí se také moře. Pro ubytované je zde připraveno posezení s možností využití grilu.

Ubytování

MONO – jedna místnost se dvěma lůžky s možností až dvou přistýlek, kuchyňský kout, vlastní sociální příslušenství, TV/SAT, balkon. Část jednotek je orientovaná na moře, některé jsou směrem na pohoří Biokovo.

Stravování

strava vlastní, možnost dokoupení polopenze v restauraci Mars, která se nachází od apartmánů cca 750 m, snídaně formou bufetu, večeře je servírovaná a o 4 chodech (polévka, hlavní chod, salát, dezert nebo ovoce), 2 dcl nealko nápoje, výběr ze 3 menu.

Vybavenost

klimatizace, Wi-Fi, parkování v blízkosti objektu, bohaté sportovní a kulturní vyžití.

Pláž

600 m, oblázková s pozvolným vstupem do moře a bohatou nabídkou plážových a vodních sportů. Pobřeží lemované piniemi. Na pláži bar, sprchy se sladkou vodou, slunečníky a lehátka za poplatek.

Nástup na ubytování

sobota/úterý od 14 h.

Cena zahrnuje

ubytování 7/10/11 nocí/os., pobytovou taxu, klimatizaci, spotřebu energie, vody, ložní prádlo, služby stálého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Příplatky

parkování 4€/den, strava v restauraci Mars – polopenze 400 Kč/os/den, dítě do 11 let 330 Kč/os/den, večeře 285 Kč/os/den, dítě do 11 let 260 Kč/os/den, cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

dítě do 12 let na pevném lůžku sleva 45 Kč/os/den, dítě do 18 let na pevném lůžku sleva 20 Kč/os/den.

Poznámka

GPS: 43.356348, 16.955451.

Informace o letovisku

Kdysi rybářské a nyní turistické městečko Baška Voda patří k nejvyhledávanějším střediskům Makarské riviéry. Její předností je především hojnost borových lesů dosahujících až k dlouhým oblázkovým plážím, křišťálově čisté moře a malebná poloha přímo pod hradbou pohoří Biokova. Krásné pláže z drobných oblázků a hrubého písku se táhnou několik kilometrů oběma směry a díky pozvolnému vstupu jsou vhodné i pro rodiny s dětmi. Baška Voda je rušné letovisko a jako takové nabízí bohaté možnosti sportovního i kulturního vyžití. Během dne můžete vyzkoušet vodní lyže, potápění či parasailing, večer pak najdete zábavu na místních diskotékách.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING