Baška Voda / Apartmánový dům Jordana

od 4 502
doprava Autokarem | Vlastní
strava Bez stravování
Malá zvířata povolena

Filtr

Charakteristika

vkusně zařízený apartmánový dům je situován v klidné zástavbě, pouhých 180 m od moře a zároveň nedaleko centra tohoto živého letoviska. Doporučujeme pro výhodný poměr kvality, služeb, čistoty moře a polohy.

Ubytování

POKOJE  – příjemně zařízené dvoulůžkové pokoje, některé s možností přistýlky, mají vlastní soc. zařízení. Klientům je k dispozici společná jídelna s kuch. koutem, lednicí a televizí. Pokoje se nacházejí v přízemí, možnost využití venkovního posezení na terase před domem.
MONO – jedna místnost se dvěma lůžky s možností přistýlky, s kuch.koutem, vlastní soc. příslušenství, balkon, 1.patro.

Stravování

strava vlastní, možnost dokoupení polopenze, večeří či obědů ve vyhlášené restauraci Mars (cca 450 m od domu), kde je nápoj v ceně. Snídaně formou bufetu, oběd dle denního menu, večeře je servírovaná o 4 chodech (polévka, hlavní chod, salát, desert nebo ovoce).

Vybavenost

parkování přímo u domu, prostorný dvorek před apartmánem, bohaté sportovní a kulturní vyžití.

Pláž

180 m, oblázková s pozvolným vstupem do moře, nabídka plážových a vodních sportů. Na pláži bar, sprchy se sladkou vodou, slunečníky a lehátka za poplatek.

Nástup na ubytování

sobota od 14 h.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., pobytovou taxu, spotřebu energie, vody, ložní prádlo, služby stálého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Příplatky

doprava autobusem 2 400 Kč/os., polopenze 2 790 Kč/os., dítě do 11 let 2 290 Kč/os., večeře 1 990 Kč/os., dítě do 11 let 1 790 Kč/os., pes pouze na vyžádání 5€/den, cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

dítě do 12 let na přistýlce v apartmánu 50%, 3. os. na přistýlce v pokoji ZDARMA.

Poznámka

GPS: 43.357845, 16.951330

Informace o letovisku

Kdysi rybářské a nyní turistické městečko Baška Voda patří k nejvyhledávanějším střediskům Makarské riviéry. Její předností je především hojnost borových lesů dosahujících až k dlouhým oblázkovým plážím, křišťálově čisté moře a malebná poloha přímo pod hradbou pohoří Biokova. Krásné pláže z drobných oblázků a hrubého písku se táhnou několik kilometrů oběma směry a díky pozvolnému vstupu jsou vhodné i pro rodiny s dětmi. Baška Voda je rušné letovisko a jako takové nabízí bohaté možnosti sportovního i kulturního vyžití. Během dne můžete vyzkoušet vodní lyže, potápění či parasailing, večer pak najdete zábavu na místních diskotékách.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING