Filtr

Charakteristika

vkusně zařízený apartmánový dům je situován v klidné zástavbě, pouhých 180 m od moře a zároveň nedaleko centra tohoto živého letoviska. Doporučujeme pro výhodný poměr kvality, služeb, čistoty moře a polohy.

Ubytování

POKOJE  – příjemně zařízené dvoulůžkové pokoje, některé s možností přistýlky, mají vlastní soc. zařízení. Klientům je k dispozici společná jídelna s kuch. koutem, lednicí a televizí. Pokoje se nacházejí v přízemí, možnost využití venkovního posezení na terase před domem.
MONO – jedna místnost se dvěma lůžky s možností přistýlky, s kuch.koutem, vlastní soc. příslušenství, balkon, 1.patro.

Stravování

strava vlastní, možnost dokoupení polopenze, večeří či obědů ve vyhlášené restauraci Mars (cca 450 m od domu), kde je nápoj v ceně. Snídaně formou bufetu, oběd dle denního menu, večeře je servírovaná o 4 chodech (polévka, hlavní chod, salát, desert nebo ovoce).

Vybavenost

parkování přímo u domu, prostorný dvorek před apartmánem, bohaté sportovní a kulturní vyžití.

Pláž

180 m, oblázková s pozvolným vstupem do moře, nabídka plážových a vodních sportů. Na pláži bar, sprchy se sladkou vodou, slunečníky a lehátka za poplatek.

Nástup na ubytování

sobota od 14 h.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody, ložní prádlo, služby stálého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky

pobytová taxa – děti do 12 let zdarma, děti 12–18 let 140 Kč/os./7 nocí, dospělá osoba 280 Kč/os./7 nocí.

Příplatky

doprava autobusem 2 100 Kč/os., polopenze 2 000 Kč/os./7 nocí, polopenze dítě 4-11 let 1 400 Kč/os./7 nocí, večeře 1 200 Kč/os./7 nocí, večeře dítě 4-11 let 990 Kč/os./7 nocí, pes pouze na vyžádání 5 €/den, pojištění A, B, C.

Slevy

dítě do 12 let na zákl. lůžku v doprovodu dospělých 10 %, dítě do 12 let na přistýlce v apartmánu ZDARMA, 3.os. na přistýlce v pokoji ZDARMA.

Informace o letovisku

Kdysi rybářské a nyní turistické městečko Baška Voda patří k nejvyhledávanějším střediskům Makarské riviéry. Její předností je především hojnost borových lesů dosahujících až k dlouhým oblázkovým plážím, křišťálově čisté moře a malebná poloha přímo pod hradbou pohoří Biokova. Krásné pláže z drobných oblázků a hrubého písku se táhnou několik kilometrů oběma směry a díky pozvolnému vstupu jsou vhodné i pro rodiny s dětmi. Baška Voda je rušné letovisko a jako takové nabízí bohaté možnosti sportovního i kulturního vyžití. Během dne můžete vyzkoušet vodní lyže, potápění či parasailing, večer pak najdete zábavu na místních diskotékách.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING