Filtr

Charakteristika

kvalitně a vkusně zařízený apartmánový dům se nachází v klidnější části letoviska, asi 300 m od centra, nedaleko překrásné oblázkové pláže.

Ubytování

BILO – samostatná dvoulůžková ložnice, obývací pokoj s rozkládací pohovkou (max pro 2 os., nejlépe děti) a kuch. koutem s lednicí, vlastní soc. příslušenství, TV/SAT, klimatizace, balkon.
TRILO – dvě samostatné dvoulůžkové ložnice, obývací pokoj s rozkládací pohovkou (max pro 2 os., nejlépe děti) a kuch. koutem s lednicí, vlastní soc. příslušenství, TV/SAT, klimatizace, balkon.

Stravování

strava vlastní, možnost dokoupení polopenze v restauraci Mars, která se nachází od apartmánů cca 850 m, snídaně formou bufetu, večeře je servírovaná a o 4 chodech (polévka, hlavní chod, salát, dezert nebo ovoce), 2 dcl nealko nápoje, výběr ze 3 menu.

Vybavenost

klimatizace v ceně, Wi-Fi, parkování na parkovišti zdarma, parkování v garáži pouze na vyžádání a za poplatek, bohaté sportovní a kulturní vyžití.

Pláž

150 m, oblázková s pozvolným vstupem do moře a bohatou nabídkou plážových a vodních sportů. Pobřeží lemované piniemi. Na pláži bar, sprchy se sladkou vodou, slunečníky a lehátka za poplatek.

Nástup na ubytování

sobota od 14 h.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, klimatizaci, spotřebu energie, vody, ložní prádlo, služby stálého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky

pobytová taxa – děti do 12 let zdarma, děti 12–18 let 140 Kč/os./7 nocí, dospělá osoba 280 Kč/os./7 nocí.

Příplatky

doprava autobusem 2 100 Kč/os., polopenze 2 000 Kč/os./7 nocí, polopenze dítě 4-11 let 1 400 Kč/os./7 nocí, večeře 1 200 Kč/os./7 nocí, večeře dítě 4-11 let 990 Kč/os./7 nocí, parkovné v garáži 5 €/den, pojištění A, B, C.

Slevy

dítě do 12 let na zákl. lůžku v doprovodu dospělých 10 %, dítě do 12 let na přistýlce ZDARMA.

Informace o letovisku

Kdysi rybářské a nyní turistické městečko Baška Voda patří k nejvyhledávanějším střediskům Makarské riviéry. Její předností je především hojnost borových lesů dosahujících až k dlouhým oblázkovým plážím, křišťálově čisté moře a malebná poloha přímo pod hradbou pohoří Biokova. Krásné pláže z drobných oblázků a hrubého písku se táhnou několik kilometrů oběma směry a díky pozvolnému vstupu jsou vhodné i pro rodiny s dětmi. Baška Voda je rušné letovisko a jako takové nabízí bohaté možnosti sportovního i kulturního vyžití. Během dne můžete vyzkoušet vodní lyže, potápění či parasailing, večer pak najdete zábavu na místních diskotékách.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING