Filtr

Charakteristika

kvalitně zařízený ubytovací komplex se nachází při hlavní cestě a skládá se ze dvou budov. V hlavní budově je restaurace, wellnes a recepce. Ve druhé budově jsou umístěné další obytné jednotky a zde je k dispozici výtah. Vzhledem k tomu, že jsou domy ve vyšší poloze letoviska, z apartmánů se nabízí krásný boční výhled na moře a okolí. Pobyt zde doporučujeme díky kvalitním službám a výhodné poloze domu.

Ubytování

Mono 2+1 – jedna místnost se dvěma lůžky s možností přistýlky, s kuch. koutem, vlastní soc. příslušenství, SAT/TV, klimatizace, balkon.

Bilo 2+2 – samostatná dvoulůžková ložnice, obývací pokoj s možností dvou přistýlek, kuch. kout, vlastní soc. příslušenství, SAT/TV, klimatizace, balkon.

Stravování

strava vlastní, možnost dokoupení snídaní nebo polopenze v restauraci, která je umístěna v hlavní budově.

Vybavenost

recepce a restaurace v hlavní budově, výtah ve vedlejším domě, wellness, klimatizace, Wi-fi, parkování přímo v areálu, v letovisku je bohaté sportovní a kulturní vyžití.

Pláž

300 m, oblázková s pozvolným vstupem do moře, nabídka plážových a vodních sportů. Na pláži bar, sprchy se sladkou vodou, slunečníky a lehátka za poplatek.

Nástup na ubytování

sobota od 14 h.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., pobytovou taxu, spotřebu energie, vody, ložní prádlo, služby stálého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Příplatky

doprava autobusem 2 300 Kč/os., polopenze 3 190 Kč/os., polopenze dítě 3-12 let 2 690 Kč/os., snídaně 1 290 Kč/os., snídaně dítě 3-12 let 990 Kč/os., pojištění A, B, C.

Informace o letovisku

Kdysi rybářské a nyní turistické městečko Baška Voda patří k nejvyhledávanějším střediskům Makarské riviéry. Její předností je především hojnost borových lesů dosahujících až k dlouhým oblázkovým plážím, křišťálově čisté moře a malebná poloha přímo pod hradbou pohoří Biokova. Krásné pláže z drobných oblázků a hrubého písku se táhnou několik kilometrů oběma směry a díky pozvolnému vstupu jsou vhodné i pro rodiny s dětmi. Baška Voda je rušné letovisko a jako takové nabízí bohaté možnosti sportovního i kulturního vyžití. Během dne můžete vyzkoušet vodní lyže, potápění či parasailing, večer pak najdete zábavu na místních diskotékách.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING