Filtr

Charakteristika

menší příjemný hotel se nachází v klidné okrajové části jinak rušného střediska Baška Voda. Ihned pod hotelem však začíná hlavní pobřežní promenáda lemovaná obchůdky, restauracemi a kavárnami. V hale hotelu najdou jeho hosté bar s možností posezení na terase. Vzdálenost do centra města je 250 m, k hlavní městské pláži cca 180 m. Parkování je možné přímo před budovou. Hotel lze doporučit klientům hledajícím kvalitní a klidné ubytování s možností využití zázemí rušného střediska.

Ubytování

vkusně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, vlastní soc. příslušenství, TV/SAT, klimatizace, balkon.

Stravování

restaurace v přízemí hotelu, snídaně formou švédských stolů, večeře výběr ze 3 menu

Vybavenost

restaurace, hala s barem, výtah, klimatizace, Wi-Fi (v hotelové hale), venkovní terasa s posezením, parkování u hotelu. Kulturní vyžití dle místní nabídky, bary, diskotéky, restaurace, vyhlášená promenáda.

Pláž

180 m, oblázková s pozvolným vstupem do moře a bohatou nabídkou plážových a vodních sportů. Pobřeží lemované piniemi. Na pláži bar, sprchy se sladkou vodou, slunečníky a lehátka za poplatek.

Nástup na ubytování

sobota od 14 h.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, 7× polopenzi, klimatizaci, internet, služby stálého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky

pobytová taxa – děti do 12 let zdarma, děti 12–18 let 140 Kč/os./7 nocí, dospělá osoba 280 Kč/os./7 nocí.

Příplatky

doprava autobusem 2 100 Kč/os., parkování 5 €/den, přistýlka dítě 4-7 let 4 490 Kč/os./7 nocí, přistýlka dítě 7-12 let 6 190 Kč/os./7 nocí, přistýlka dospělý 7 890 Kč/os./7 nocí, pojištění A, B, C.

Slevy

dítě do 4 let na přistýlce ZDARMA

Informace o letovisku

Kdysi rybářské a nyní turistické městečko Baška Voda patří k nejvyhledávanějším střediskům Makarské riviéry. Její předností je především hojnost borových lesů dosahujících až k dlouhým oblázkovým plážím, křišťálově čisté moře a malebná poloha přímo pod hradbou pohoří Biokova. Krásné pláže z drobných oblázků a hrubého písku se táhnou několik kilometrů oběma směry a díky pozvolnému vstupu jsou vhodné i pro rodiny s dětmi. Baška Voda je rušné letovisko a jako takové nabízí bohaté možnosti sportovního i kulturního vyžití. Během dne můžete vyzkoušet vodní lyže, potápění či parasailing, večer pak najdete zábavu na místních diskotékách.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING