Filtr

Charakteristika

hotel se nachází v překrásné lokaci, obklopený zelení a na dosah moře i centrální pláži. Horizont je skvělou volbou pro dokonalý odpočinek. Díky široké nabídce wellnes služeb a dalších lázeňských léčebných procedurách bude pro vás zdejší pobyt balzámem nejen na duši, ale také na těle.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s vlastním soc. příslušenstvím, telefonem, TV/SAT, fén, internet, minibar, některé pokoje jsou s možností přistýlky.

Stravování

snídaně formou bufetu, večeře výběrem z 5 menu (předkrm, polévka, hlavní chod i dezert).

Vybavenost

recepce, lobby bar, beach bar, fitness, tenisový kurt, další sportovní nabídka na pláži. Spa & Wellness, sauny, hydromasážní bazén, vnitřní bazén, relax zóna s ergonomickými lehátky, venkovní bazén s whirpool a překrásnou terasou na opalování, solárium, manikúra, pedikúra a jiné beauty služby.

Pláž

50 m, oblázková s pozvolným vstupem do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 14 h.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., 7 x polopenzi, pobytovou taxu, vstupy do bazénu i fitness, služby stálého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Příplatky

doprava autobusem 2 300 Kč/os., dětská postýlka 4€/den, pojištění A, B, C.

Slevy

Dítě s 1 dospělou osobou na pevném lůžku 20%, dítě do 12 let na přistýlce 50%, dítě do 18 let na přistýlce 30%, přistýlka 20%, dítě do 4 let ZDARMA.

Informace o letovisku

Kdysi rybářské a nyní turistické městečko Baška Voda patří k nejvyhledávanějším střediskům Makarské riviéry. Její předností je především hojnost borových lesů dosahujících až k dlouhým oblázkovým plážím, křišťálově čisté moře a malebná poloha přímo pod hradbou pohoří Biokova. Krásné pláže z drobných oblázků a hrubého písku se táhnou několik kilometrů oběma směry a díky pozvolnému vstupu jsou vhodné i pro rodiny s dětmi. Baška Voda je rušné letovisko a jako takové nabízí bohaté možnosti sportovního i kulturního vyžití. Během dne můžete vyzkoušet vodní lyže, potápění či parasailing, večer pak najdete zábavu na místních diskotékách.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING