Filtr

Charakteristika

kamenný penzion se nachází přímo na promenádě, v těsné blízkosti oblázkové pláže. Ubytovací zařízení je oblíbené díky osobitému přístupu personálu a jeho příjemné dalmatské atmosféře.

Ubytování

1/2+1 standardně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybavené vlastním soc. příslušenstvím, SAT/TV, klimatizace.

Mono 2+1
– jedna místnost se dvěma pevnými lůžky a rozkládacím gaučem, kuchyňský kout, vlastní sociální příslušenství, SAT/TV, klimatizace.

Bilo 2+2
– dvoulůžková ložnice, obývací pokoj s možností dvou přistýlek a kuchyňským koutem, sociální příslušenství, SAT/TV, klimatizace.

Stravování

snídaně formou bufetu, možnost dokoupení večeří.

Vybavenost

bezplatné parkování v blízkosti hotelu, Wi-fi připojení v objektu, restaurace a její venkovní zahrádka v přízemí budovy, v jeho blízkém okolí možnosti kulturního i sportovního vyžití.

Pláž

70 m, oblázková.

Nástup na ubytování

sobota od 14 h.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., 7× snídaně, pobytovou taxu, klimatizaci, parkování, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Příplatky

doprava autobusem 2 300 Kč/os., večeře 1 500 Kč/os., pojištění A, B, C.

Slevy

1 dítě do 12 let na přistýlce ZDARMA.

Informace o letovisku

Kdysi rybářské a nyní turistické městečko Baška Voda patří k nejvyhledávanějším střediskům Makarské riviéry. Její předností je především hojnost borových lesů dosahujících až k dlouhým oblázkovým plážím, křišťálově čisté moře a malebná poloha přímo pod hradbou pohoří Biokova. Krásné pláže z drobných oblázků a hrubého písku se táhnou několik kilometrů oběma směry a díky pozvolnému vstupu jsou vhodné i pro rodiny s dětmi. Baška Voda je rušné letovisko a jako takové nabízí bohaté možnosti sportovního i kulturního vyžití. Během dne můžete vyzkoušet vodní lyže, potápění či parasailing, večer pak najdete zábavu na místních diskotékách.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING