Filtr

Charakteristika

penzion oblíbený pro příjemnou atmosféru a svou polohu se nachází asi 250 m od centra letoviska s bohatým sportovním a společenským vyžitím, nedaleko překrásné oblázkové pláže, kterou lemuje vyhlášená promenáda.

Ubytování

příjemně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky mají vlastní sociální příslušenství, TV/SAT, lednici, balkon nebo terasu.

Stravování

restaurace s barem v přízemí penzionu, snídaně formou švédských stolů a večeře výběr z menu, jeden nápoj k večeři v ceně.

Vybavenost

restaurace, bar, klimatizace pouze na vyžádání a za příplatek, internet na recepci za poplatek, parkování v nedalekých uličkách. Vodní sporty, tenis, stolní tenis, kuželky, minigolf. Výlety do okolí, zábava na diskotékách, tanečních terasách, v restauracích a konobách.

Pláž

250 m, oblázková s pozvolným vstupem do moře a bohatou nabídkou plážových a vodních sportů. Pobřeží porostlé piniemi. Na pláži bar, sprchy se sladkou vodou, slunečníky a lehátka za poplatek.

Nástup na ubytování

sobota od 14 h

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., 7× polopenzi, spotřebu energie, vody, ložní prádlo, služby stálého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky

pobytová taxa – děti do 12 let zdarma, děti 12–18 let 140 Kč/os./7 nocí, dospělá osoba 280 Kč/os./7 nocí.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

parkovné 4 €/den, klimatizace 6 €/den, pes pouze na vyžádání 5 €/den.

Příplatky

autobusová doprava 2 100 Kč/os., jednolůžkový pokoj 50 %, pojištění A, B, C.

Slevy

dítě do 7 let na přistýlce 50 %, dítě do 12 let na přistýlce 30 %, 3. os na přistýlce 10 %

Informace o letovisku

Kdysi rybářské a nyní turistické městečko Baška Voda patří k nejvyhledávanějším střediskům Makarské riviéry. Její předností je především hojnost borových lesů dosahujících až k dlouhým oblázkovým plážím, křišťálově čisté moře a malebná poloha přímo pod hradbou pohoří Biokova. Krásné pláže z drobných oblázků a hrubého písku se táhnou několik kilometrů oběma směry a díky pozvolnému vstupu jsou vhodné i pro rodiny s dětmi. Baška Voda je rušné letovisko a jako takové nabízí bohaté možnosti sportovního i kulturního vyžití. Během dne můžete vyzkoušet vodní lyže, potápění či parasailing, večer pak najdete zábavu na místních diskotékách.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING