Filtr

Charakteristika

penzion se nachází v klidnější části letoviska Baška Voda, naproti hotelu Hrvatska, kde je pěkné nové wellness centrum a asi 200 m od centra letoviska s bohatým sportovním a společenským vyžitím. Svou polohou je vhodný pro rodinnou dovolenou.

Ubytování

Mono - jedna místnost se dvěma nebo třemi lůžky, kuchyňským koutem s lednicí, vlastním soc. příslušenstvím, klimatizací, balkonem nebo terasou, třetí patro. Bilo - samostatná ložnice pro 2 osoby, obývací pokoj s rozkládacím gaučem a kuchyňským koutem s lednicí, vlastní soc. příslušenství, klimatizace, balkon nebo terasa, třetí patro.

Stravování

strava vlastní, možnost dokoupení polopenze nebo večeří v restauraci přímo v přízemí penzionu s venkovní terasou. Snídaně formou bufetových stolů a večeře výběr ze 3 menu 1 den předem.

Vybavenost

v přízemí penzionu restaurace, klimatizace, parkování za příplatek, venkovní gril. Jednou týdně Dalmatský večer. Vodní sporty, tenisové kurty, plážový volejbal, házená, basketbal, minigolf dle místní nabídky. Dále restaurace, bary, diskotéky, široká nabídka kulturně-společenského vyžití. Pro děti různé atrakce, skákadla.

Pláž

100 m, oblázková s pozvolným vstupem do moře, pobřeží porostlé piniemi.

Nástup na ubytování

sobota do 14 h.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., KLIMATIZACI, spotřebu energie, vody, ložní prádlo, služby stálého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky

pobytová taxa - děti 12-18 let 140 Kč/os/7 nocí, dospělá osoba 280 Kč/os/7 nocí.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

parkovné 4 €/den.

Příplatky

autobusová doprava 2 100 Kč/os., polopenze 2 400 Kč/os./7 nocí, večeře 1 800 Kč/os./7 nocí, pojištění A, B, C.

Informace o letovisku

Kdysi rybářské a nyní turistické městečko Baška Voda patří k nejvyhledávanějším střediskům Makarské riviéry. Její předností je především hojnost borových lesů dosahujících až k dlouhým oblázkovým plážím, křišťálově čisté moře a malebná poloha přímo pod hradbou pohoří Biokova. Krásné pláže z drobných oblázků a hrubého písku se táhnou několik kilometrů oběma směry a díky pozvolnému vstupu jsou vhodné i pro rodiny s dětmi. Baška Voda je rušné letovisko a jako takové nabízí bohaté možnosti sportovního i kulturního vyžití. Během dne můžete vyzkoušet vodní lyže, potápění či parasailing, večer pak najdete zábavu na místních diskotékách.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING