Filtr

Charakteristika

moderně vybavené mobilní domky se nachází v letovisku Baško polje. Samostatně stojící jednotky jsou umístěné v kempu situovaném přímo na pobřeží, v borovém lese, který v areálu tvoří příjemný stín. Výhodou je krátká vzdálenost od rušnějšího městečka Baška Voda. Prochází tudy pěší cesta, která spojuje město Makarská až s letoviskem Brela. Doporučujeme rodinám s dětmi díky příjemnému prostředí v zeleni a pozvolnému vstupu do moře.

Ubytování

klimatizované mobilní domky se zastřešenou terasou, kuchyňským koutem, TV/SAT, vlastním sociálním příslušenstvím. MH 4+2 (32m²) – prostornější jednotka, jedna ložnice s manželskou postelí, druhá ložnice se dvěma lůžky a obývacím pokojem s možností dvou přistýlek, 2x sociální zařízení. MH 4+2 (24m²) – menší jednotka, jedna ložnice s manželskou postelí, druhá ložnice se dvěma lůžky a obývacím pokojem s možností dvou přistýlek, sociální zařízení.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

v kempu se nachází restaurace, obchod, kavárna, směnárna, Wi-fi připojení na recepci. Bohatá nabídka sportovního vyžití – stolní tenis, volejbal, basketbal, pro děti je k dispozici dětské hřiště.

Pláž

 500-700m, dlouhá oblázková pláž.

Nástup na ubytování

sobota od 16 h.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., pobytovou taxu, lůžkoviny, ručníky, klimatizaci, parkování, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 100 €/ubytovací jednotka, závěrečný úklid 25€/ubytovací jednotka, registrační poplatek 4€/os./7 nocí.

Příplatky

pes na vyžádání 5 €/den, postýlka na vyžádání 5 €/den, pojištění A, B, C.

Slevy

přistýlka ZDARMA.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING