Filtr

Charakteristika

apartmánový dům v typicky dalmatském stylu se nachází přímo v centru jednoho z nejpůvabnějších letovisek ve Střední Dalmácii. Apartmány jsou zrekonstruované a luxusně vybavené, vhodné i pro náročnější klienty. Největší předností Brely jsou překrásné pláže s drobnými oblázky a křišťálově čisté moře. Vhodné pro klienty, kteří upřednostňují kvalitní apartmánové ubytování a ocení dalmatskou architekturu, která navozuje tu správnou atmosféru.

Ubytování

BILO – samostatná dvoulůžková ložnice, obývací pokoj s rozkládací pohovkou (vhodná i pro dvě dospělé osoby) a dobře vybaveným kuchyňským koutem, vlastní sociální příslušenství, TV/SAT, klimatizace.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

bezplatné parkování u domu nebo v jeho blízkém okolí, klimatizace, Wi-fi, sportovní a kulturní vyžití dle místní nabídky.

Pláž

50 m, oblázková s pozvolným vstupem do moře, pláž lemují borovice, které tvoří příjemný stín.

Nástup na ubytování

sobota od 14 h.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., pobytovou taxu, klimatizaci, parkování, spotřebu energie, vody, ložní prádlo, služby stálého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Příplatky

doprava autobusem 2 300 Kč/os., pojištění A, B, C.

Slevy

přistýlka ZDARMA.

Informace o letovisku

Vesnička Brela je už desítky let známa jako jedno z nejpůvabnějších letovisek ve Střední Dalmácii. Její přitažlivost spočívá v doslova pohádkových kontrastech zelených piniových hájů a azurově modrého moře. Křišťálově čistá voda a několik skal roztroušených v moři tvoří scenérii neopakovatelné krásy. Malý přístav, obchůdky a kavárny jen doplňují tuto komorní atmosféru. Největší předností Brely jsou její nádherné, až 2 km dlouhé pláže z drobných bílých oblázků, které jsou rozčleněny do menších romantických zátok. Hledáte li opravdovou krásu přírody a výborné koupání, pak buďte vítáni v Brele.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING