Filtr

Charakteristika

dvoupatrový, vkusně zařízený apartmánový dům rodinného typu je umístěný v klidném prostředí, obklopený zelení a od místních oblázkových pláží vzdálený přibližně 200 m. Díky své jedinečné poloze ve svahu nabízí krásný výhled na moře a protější ostrovy. Hostům je k dispozici společná terasa s možností využití grilu. Doporučujeme klientům, kteří hledají klid nedotčené přírody a kvalitní ubytování.

Ubytování

Mono – jedna místnost se dvěma lůžky a s možností přistýlky pro 1 osobu, kuchyňským koutem, lednicí, vlastním soc. příslušenstvím a balkonem. Pokoje jsou vybaveny novým nábytkem.

Stravování

vlastní, možnost dokoupení polopenze nebo večeří v restauraci Ljetni raj vzdálené asi 500 m od apartmánu. Snídaně servírované nebo švédský stůl, večeře výběrem ze 3 menu.

Vybavenost

parkování u domu, klimatizace za příplatek, Wi-Fi, gril, sportovní a kulturní vyžití dle místní nabídky.

Pláž

300 m, oblázková s pozvolným vstupem do moře, slunečníky a lehátka za poplatek. Největší předností letoviska Brela jsou překrásné pláže s drobnými oblázky a křišťálově čisté moře.

Nástup na ubytování

sobota od 14 h.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., parkování, spotřebu energie, vody, ložní prádlo, služby stálého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky

pobytová taxa – děti do 12 let zdarma, děti 12–18 let 140 Kč/os./7 nocí, dospělá osoba 280 Kč/os./7 nocí.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

klimatizace 5 €/den,

Příplatky

doprava autobusem 2 100 Kč/os., polopenze 3 400 Kč/os./7 nocí, večeře 2 000 Kč/os./7 nocí, pojištění A, B, C.

Slevy

dítě do 7 let na přistýlce ZDARMA v období do 30.06. a od 01.09., děti do 12 let na zákl. lůžku 10 %.

Příplatky

pobytová taxa – děti do 12 let zdarma, děti 12–18 let 140 Kč/os./7 nocí, dospělá osoba 280 Kč/os./7 nocí.

Informace o letovisku

Vesnička Brela je už desítky let známa jako jedno z nejpůvabnějších letovisek ve Střední Dalmácii. Její přitažlivost spočívá v doslova pohádkových kontrastech zelených piniových hájů a azurově modrého moře. Křišťálově čistá voda a několik skal roztroušených v moři tvoří scenérii neopakovatelné krásy. Malý přístav, obchůdky a kavárny jen doplňují tuto komorní atmosféru. Největší předností Brely jsou její nádherné, až 2 km dlouhé pláže z drobných bílých oblázků, které jsou rozčleněny do menších romantických zátok. Hledáte li opravdovou krásu přírody a výborné koupání, pak buďte vítáni v Brele.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING