Filtr

Charakteristika

Maestral je luxusní hotel s intimní atmosférou a osobitým přístupem personálu. Díky tomu také získal mnoho ocenění za jeho kvalitní služby. Hotel se nachází přímo u moře v nejkrásnější části Makarské riviéry na okouzlující oblázkové pláži jménem Punta rata. Hotel je dobrou volbou jak pro klidné strávení dovolené v soukromí, tak i pro aktivně strávený čas díky rozsáhlé nabídce sportovních aktivit.

Ubytování

klimatizované dvoulůžkové pokoje jsou vybavené telefonem, mini barem, TV/SAT a vlastním sociálním zařízením. Pokoje mají balkon, z toho některé jsou s výhledem na moře, jiné jsou situované směrem do parku.

Stravování

v hotelové restauraci. Snídaně jsou formou bufetu, včeře a obědy za příplatek.

Vybavenost

hotel s letní terasou nabízí různé animační programy a živou hudbu. Součástí nabízených služeb v hotelu je bar u bazénu, směnárna, restaurace, Wi-fi, parkování u hotelu pro hosty zdarma.

Pláž

30m, na oblázkové pláži možnost využití lehátek, slunečníků a sportovních aktivit.

Nástup na ubytování

sobota od 14h.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., 7× snídaně, pobytovou taxu, klimatizaci, parkování, služby stálého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Příplatky

obousměrná doprava autobusem 2 300 Kč/os., příplatek HB 1 990 Kč/os., příplatek FB 4 890 Kč/os., pojištění A, B, C.

Slevy

dítě 3 – 14 let na přistýlce 50%, dítě 3 – 14 let na pevném lůžku 30%, přistýlka 30%, pokoj 1/1 50%.

Informace o letovisku

Vesnička Brela je už desítky let známa jako jedno z nejpůvabnějších letovisek ve Střední Dalmácii. Její přitažlivost spočívá v doslova pohádkových kontrastech zelených piniových hájů a azurově modrého moře. Křišťálově čistá voda a několik skal roztroušených v moři tvoří scenérii neopakovatelné krásy. Malý přístav, obchůdky a kavárny jen doplňují tuto komorní atmosféru. Největší předností Brely jsou její nádherné, až 2 km dlouhé pláže z drobných bílých oblázků, které jsou rozčleněny do menších romantických zátok. Hledáte li opravdovou krásu přírody a výborné koupání, pak buďte vítáni v Brele.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING