Filtr

Charakteristika

hotel se nachází na okouzlující vyhlášené pláží Punta rata, které byla udělena první Modrá vlajka v Chorvatsku. Marina je ideálním zařízením pro klidné strávení rodinné dovolené. Děti mohou využít bohatých animačních programů a rodiče nedalekého wellness centra Soline.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybavené vlastním soc. příslušenstvím, fénem, telefonem, TV/SAT a minibarem. Všechny pokoje jsou klimatizované, orientované na moře nebo do parku.

Stravování

snídaně formou bufetu, obědy a večeře jsou za příplatek.

Vybavenost

fitness, kulečník, šipky, možnost využití venkovního bazénu a letní terasy v nedalekém hotelu Maestral, sauna, solárium, kadeřnický salon, internetový koutek, během sezóny menší diskotéka, parkoviště.

Pláž

10 m, oblázková.

Nástup na ubytování

sobota od 14 h.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., 7× snídaně, pobytovou taxu, klimatizaci, parkování, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Příplatky

doprava autobusem 2 300 Kč/os., pojištění A, B, C.

Slevy

dítě 3 – 14 let na přistýlce ZDARMA, dítě 3 – 14 let na pevném lůžku 30%, přistýlka 30%.

Informace o letovisku

Vesnička Brela je už desítky let známa jako jedno z nejpůvabnějších letovisek ve Střední Dalmácii. Její přitažlivost spočívá v doslova pohádkových kontrastech zelených piniových hájů a azurově modrého moře. Křišťálově čistá voda a několik skal roztroušených v moři tvoří scenérii neopakovatelné krásy. Malý přístav, obchůdky a kavárny jen doplňují tuto komorní atmosféru. Největší předností Brely jsou její nádherné, až 2 km dlouhé pláže z drobných bílých oblázků, které jsou rozčleněny do menších romantických zátok. Hledáte li opravdovou krásu přírody a výborné koupání, pak buďte vítáni v Brele.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING