Filtr

Charakteristika

příjemně zařízený apartmánový dům se nachází v jednom z klidnějších letovisek Makarské riviéry, v malebné obci jménem Igrane. Od Zorana vedou na promenádu schody a od moře je tak vzdálený cca 100 m. Díky dobré poloze domu se z apartmánů nabízí krásný výhled na moře. Dům je umístěný v těsné blízkosti centra, které láká k večernímu posezení v typicky dalmatských restauračních zařízení.

Ubytování

BILO – dvoulůžková ložnice s možností přistýlky, obývací místnost s kuchyňským koutem, vlastní soc. příslušenství, klimatizace, balkon s přímým výhledem na moře, 1. patro.

MONO
- jedna místnost s možností přistýlky, kuch. kout, vlastní soc. příslušenství, klimatizace, balkon s bočním výhledem na moře, 3. patro.

Stravování

vlastní, možnost dokoupení polopenze nebo večeří v nedaleké restauraci. Snídaně jsou servírované, večeře výběrem z menu.

Vybavenost

parkování blízko domu, klimatizace, Wi-Fi, sportovní vyžití na pláži, kulturní akce dle místní nabídky. Nedaleko se nachází restaurace, kavárny, pošta, pekárna i trafika.

Pláž

150 m, oblázková s pozvolným vstupem do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 14 h.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., pobytovou taxu, klimatizaci, spotřebu energie, vody, ložní prádlo, služby stálého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Příplatky

doprava autobusem 2 300 Kč/os., polopenze 3 190 Kč/os., večeře 2 290 Kč/os., cestovní pojištění Uniqa.

Slevy


Informace o letovisku

Menší letovisko v jižnější části Makarské riviéry je rok co rok vyhledávané nejen pro svůj klid, ale také díky jeho kouzlu bohaté historie, kterou se tato vesnice může pyšnit. Dominantou obce je zvonice barokního kostela Panny Marie od Ružarija, která je nadohled z magistrály. Chloubou zdejších obyvatel jsou olivové háje, vybudovali zde nejmodernější provoz pro zpracování oliv. Igrane je dnes turisticky známé místo nabízející apartmánové, ale i hotelové ubytování. Překrásné pláže a celkově malebné okolí vesnice sem každoročně přitahuje své stálé klienty.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING