Filtr

Charakteristika

hotelový komplex je umístěn v poklidné zátoce přímo u moře. Skládá se ze 4 pavilonů (Begonija**, Cempres** a zrenovované Jasmin*** a Cedar***) a přilehlých apartmánových domků. Komplex je vzdálen asi 25 minut chůze od centra města, kam se lze dopravit i lodním taxi.

Ubytování

Jasmin a Cedar – zrenovované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, vlastním soc. příslušenstvím, TV/SAT, telefonem, balkonem Begonija a Cempres – dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, vlastním soc. příslušenstvím, telefonem, balkonem

Stravování

Jasmin a Cedar – All inclusive – snídaně, obědy a večeře formou švédských stolů, nealkoholické a místní alkoholické nápoje, odpolední zákusek Begonija a Cempres – polopenze formou švédských stolů

Vybavenost

venkovní bazén se sladkou vodou, dvě klimatizované restaurace, taverna, aperitiv bar, grill bar, snack bar, TV salon. Široké sportovní vyžití – tenisové kurty, plážový volejbal, dětské hřiště, minigolf, potápěčské centrum, animační program. Možnost parkování.

Pláž

50–200 m, písčitá, oblázková

Nástup na ubytování

sobota od 14 h

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, v případě pokojů 7× polopenze nebo ALL INCLUSIVE, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Příplatky

jednolůžkový pokoj 50 %, pojištění A, B, C.

Slevy

HOTEL: dítě do 12 let se 2 dosp. 50 %, na pevném lůžku s jedním dosp. 40 %, 2 děti do 12 let na pokoji s jedním dosp. 50 %, dosp. přistýlka 30 %. APARTMÁNY: u typu trilo 4+2 jsou přistýlky ZDARMA.

Příplatky

HRAZENÉ NA MÍSTĚ: lodní lístek cca 20 Kuna/os./1 cesta. POVINNÉ PŘÍPLATKY: pobytová taxa – děti do 12 let zdarma, děti 12–18 let 140 Kč/os./7 nocí, dospělá osoba 280 Kč/os./7 nocí.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING