Filtr

Charakteristika

dům je situován v klidnějším prostředím jinak rušného letoviska, od centra je vzdálený cca 800 m. Nedaleko pod domem vede vyhlášená místní promenáda, kde se nabízí spousta možností ke kulturnímu vyžití. Doporučujeme klientům, kteří hledají prostorné a kvalitně zařízené ubytování na dosah oblázkové pláži, která je vzdálená pouhých 200m.

Ubytování

TRILO - dvě samostatné dvoulůžkové ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, sociální příslušenství, klimatizace, TV/SAT, balkon.

Stravování

vlastní, možnost dokoupení polopenze nebo večeří v nedaleké restauraci, snídaně formou švédských stolů, večeře výběr ze tří menu, jeden nápoj v ceně.

Vybavenost

parkování blízko domu, klimatizace, Wi-fi, sportovní vyžití na pláži, bohaté kulturní a společenské vyžití, restaurace, bary, diskotéky.

Pláž

pláž 200m, oblázková s pozvolným vstupem do moře, nabídka plážových a vodních sportů. Slunečníky a lehátka za poplatek.

Nástup na ubytování

sobota od 14 h.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., pobytovou taxu, klimatizaci, spotřebu energie, vody, ložní prádlo, služby stálého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 50 €/ubytovací jednotka.

Příplatky

doprava autobusem 2 100 Kč/os., polopenze 3 690 Kč/os., dítě do 10 let 2 190 Kč/os., večeře 2 790 Kč/os., dítě do 10 let 1 590 Kč/os., parkovné 14 €/7 nocí, pojištění A, B, C.

Informace o letovisku

Makarska, rozkládající se v zálivu mezi mysem Osejeva a poloostrovem Sv. Petra, patří k nejživějším letoviskům Makarské riviéry. Historické jádro města je postaveno v benátském slohu, takže zde nechybí tradiční úzké uličky skrývající množství obchůdků, kaváren, barů či restaurací. Pro milovníky nočního života a zábavy je ve městě několik discoklubů a tanečních teras. Makarska však kromě společenského vyžití nabízí především kvalitní koupání v křišťálově čistém moři, slunění na bílých oblázkových plážích a odpočinek ve stínu mohutných pinií, které lemují celé pobřeží.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING