Makarská / Hotel Palma

od 8 690
doprava Autokarem | Vlastní
strava Polopenze

Filtr

Charakteristika

hotel se nachází v příjemném prostředí. Na jeho dosah je centrum oblíbeného letoviska Makarská a nedaleko promenáda, která je lemovaná palmami. Vhodné pro klienty, kteří oceňují rušnější zázemí s možností bohaté nabídky sportovního vyžití a zábavy.

Ubytování

dvoulůžkové klimatizované pokoje s možností jedné přistýlky jsou vybaveny vlastním sociálním příslušenstvím, lednicí, TV/SAT a balkonem.

Stravování

v hotelové restauraci, snídaně formou švédského stolu, večeře výběrem ze 3 menu.

Vybavenost

restaurace, kavárna, Wi-fi, parkování pro hosty zdarma. K dispozici prádelna a čistírna za poplatek. Taneční večery s živou hudbou, široká škála sportovního vyžití na pláži. V nabídce jsou za poplatek například loďky, šlapadla, windsurfing, vodní lyžování, paragliding, motorové čluny, jízdy na banánech nebo potápění. Na promenádě se nachází obchůdky, restaurace, bary a diskotéky.

Pláž

100 m, oblázková s pozvolným vstupem do moře, lemovaná piniemi. Sprchy, slunečníky a lehátka za poplatek.

Nástup na ubytování

sobota od 14 h.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., 7 x polopenzi, pobytovou taxu, parkování, klimatizaci, služby stálého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Příplatky

doprava autobusem 2 300 Kč/os., obědy 2 390 Kč/os., dítě do 7 let na přistýlce se 2. dosp. 4 490 Kč/os., dítě od 7 do 12 let na přistýlce se 2. dosp. 6 590 Kč/os., cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

dítě do 4 let bez nároku na lůžko se 2. dosp. ZDARMA.

Poznámka

GPS: 43.297944, 17.015361

Informace o letovisku

Makarska, rozkládající se v zálivu mezi mysem Osejeva a poloostrovem Sv. Petra, patří k nejživějším letoviskům Makarské riviéry. Historické jádro města je postaveno v benátském slohu, takže zde nechybí tradiční úzké uličky skrývající množství obchůdků, kaváren, barů či restaurací. Pro milovníky nočního života a zábavy je ve městě několik discoklubů a tanečních teras. Makarska však kromě společenského vyžití nabízí především kvalitní koupání v křišťálově čistém moři, slunění na bílých oblázkových plážích a odpočinek ve stínu mohutných pinií, které lemují celé pobřeží.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING