Filtr

Ubytování

Bilo – ložnice pro 2 osoby, obývací pokoj s rozkládací pohovkou a kuchyňským koutem s lednicí, vlastní sociální příslušenství, balkon nebo terasa. Trilo – dvě samostatné ložnice pro 2 osoby, obývací pokoj s rozkládací pohovkou a kuchyňským koutem s lednicí, vlastní sociální příslušenství, balkon nebo terasa.

Stravování

vlastní, možnost dokoupení polopenze nebo večeří.

Vybavenost

parkování u domu, klimatizace a domácí mazlíčci pouze na vyžádání a za příplatek, sportovní vyžití dle bohaté místní nabídky.

Pláž

do 400 m, písčitá nebo oblázkové a z části skalnaté zátoky.

Nástup na ubytování

sobota od 14 h.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody, ložní prádlo, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Příplatky

doprava 2 490 Kč/os., polopenze 3 050 Kč/os./7 nocí, večeře 2 030 Kč/os./7 nocí, klimatizace 5 €/den, pes 3 €/den, pojištění A, B, C.

Příplatky

pobytová taxa – děti do 12 let zdarma, děti 12–18 let 140 Kč/os./7 nocí, dospělá osoba 280 Kč/os./7 nocí.

Informace o letovisku

Oblíbené letovisko leží na jihozápadním pobřeží poloostrova. Okolí je díky příznivým podnebním podmínkám velice úrodné, porostlé hustým, stále zeleným rostlinstvem a typickými mediteránskými bylinami. V minulosti bylo město střediskem mořeplavby, která přinášela obyvatelům blahobyt, o těchto dobách dodnes vypovídají monumentální, architektonicky zajímavé domy, které si zde mnoho vysloužilých námořníků stavělo.
Podle počtu slunných dnů v roce patří Orebić k nejteplejším místům na Jadranu. V zátoce Trstenica najdete stejnojmennou vyhlášenou písčitou pláž, a pokud dáváte přednost koupání a opalování o samotě, zdejší okolí skýtá také četné osamělé kamenité zátoky s kratšími písčitými a oblázkovými břehy. Do Orebiće se dostanete pohodlně trajektovou linkou Ploče – Trpanj, město je spojeno s pevninou také silnicí přes městečko Ston.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING