Filtr

Charakteristika

hotel Hvar se nachází na stejnojmenném ostrově, v městečku Jelsa. Obec je bohatá svými kulturněhistorickými památkami, vyzývá k procházkám po mořském pobřeží a odpočinku v borovém lese. Její největší předností je nebesky modré moře, které uchvátí každému návštěvníkovi této kouzelné oblasti.  V hotelu a v jeho blízkém okolí je spoustu kulturního i sportovního vyžití. Centrum je od hotelu vzdálené přibližně 500 m.

Ubytování

1/2+1 - dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou orientované na mořskou stranu nebo do parku. Mají TV/SAT, telefon, sociální zařízení, ventilátor (klimatizace je za příplatek), balkon nebo terasu.

Stravování

all inclusive - snídaně, obědy i večeře formou bufetu, neomezená konzumace nápojů (voda, džus, bílé a červené víno, pivo a místní speciality) u bazénu v časovém rozmezí 10:00 - 23:00, odpolední snack a káva (16:00 - 17:00).

Vybavenost

recepce, Wi-fi, venkovní bazén se slanou vodou, vnitřní bazén se slanou vodou (není v provozu v období 15. 06. – 15. 09.), restaurace, bar, živá hudba 1x týdně, animační program pro děti, stolní tenis, tenisové kurty, beauty salon, fitness, směnárna, pronájem cyklistických kol, skútrů a osobních automobilů, bezplatné parkování u hotelu pro hosty zdarma.

Pláž

50 - 200m, převážně skalnatý povrch, za hotelem se nachází i menší písčitá pláž.

Nástup na ubytování

sobota od 16 h.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., pobytovou taxu, All inclusive, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Příplatky

doprava autobusem 2 400 Kč/os., 1/1 40%, dětská postýlka 3 €/den, pes pouze na vyžádání 8 €/den, klimatizace na vyžádání u pokojů na moře 7 €/den, sejf 2 €/den, pojištění A, B, C.

Slevy

dítě do 11,99 let na přistýlce se 2 dospělými ZDARMA, na vyžádání - druhé dítě do 5,99 let s rodiči v posteli 50%, dítě do 12 let na pevném lůžku s 1 dospělým 20%, dospělá osoba na přistýlce 10%, HB - 1700 Kč, BB - 2 400 Kč.

Poznámka

Pro ty, kteří by chtěli cestovat autobusem, mohou ve Splitu využít pravidelné letecké linky z letiště Resnik http://www.ec-air.eu/en/home/ nebo lodní přepravy. Klienti vlastní dopravou využívají trajektového spojení převážně ze Splitu nebo z Drveniku. Bližší informace k lodní přepravě osob i osobních automobilů naleznete na http://www.jadrolinija.hr.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING