Filtr

Charakteristika

moderně vybavené mobilní domky se nachází v kempu zvaném Perna, který leží nedaleko od centra Orebiće. Čisté prostředí, přírodní oblázkové pláže a možnost sportovního vyžití jsou ideální podmínky pro pohodově strávenou dovolenou.

Ubytování

klimatizované samostatně stojící mobilní domky s dřevěnou terasou, obývací pokoj s možností dvou přistýlek a s kuchyňským koutem, TV/SAT, jedna ložnice s manželskou postelí, druhá ložnice se dvěma lůžky, vlastní sociální příslušenství. Možnost výběru mezi prostornější variantou Bianca nebo menší jednotkou Anya. Domky jsou orientované do parku nebo na moře.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

v kempu se nachází restaurace, obchod, kavárna, směnárna. Bohatá nabídka sportovního vyžití – stolní tenis, volejbal, basketbal, pro děti je k dispozici dětské hřiště. Na pláži jsou výborné podmínky pro surfování a jiné vodní sporty.

Pláž

10-150 m, dlouhá oblázková pláž.

Nástup na ubytování

sobota od 14 h.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., pobytovou taxu, klimatizaci, parkování, lůžkoviny, ručníky, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 100 €/ubytovací jednotka, závěrečný úklid 30€/ubytovací jednotka, registrační poplatek 4€/os./7nocí.

Příplatky

doprava autobusem 2 700 Kč/os., pes na vyžádání 5 €/den, cestovní pojištění Uniqa .

Slevy

přistýlka ZDARMA

Informace o letovisku

Malá vesnice se nachází na jihozápadním pobřeží poloostrova. Je vzdálená pouhé 3 km západně od města Orebić. Překrásný výhled se odtud nabízí na starou Korčulu, která leží přímo naproti obci. Perna je především známá stejnojmenným turistickým komplexem, ve kterém se nachází stany, bungalovy a v neposlední řadě známý hotel Komodor. V areálu se nachází recepce, restaurace, obchod nebo třeba směnárna. V této oblasti jsou okouzlující oblázkové pláže, které se rozkládají východně od mysu Zamošće, podél turistického komplexu. Letovisko si oblíbily rodiny s dětmi díky pozvolnému vstupu do křišťálově čistého moře, ale také milovníci windusrfingu. Pro tento sport jsou zde ideální podmínky.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING