Filtr

Charakteristika

apartmánový dům se nachází v severní části letoviska, vedle hotelu Sirena. Velkou výhodou je dobrá pozice tohoto objektu. Polohu přímo na moři a pláž dostupnou pouhých pár kroků ocení téměř každý. Balkony apartmánů a studií nabízí příjemné posezení s výhledem na okouzlující jadranské moře. Možnost využití bazénu u přilehlého hotelu Sirena.

Ubytování

MONO – jedna místnost se dvěma lůžky, s možností přistýlky, kuchyňský kout, vlastní sociální zařízení, klimatizace, SAT/TV, balkon s výhledem na moře, 1. patro. TRILO – jedna dvoulůžková a druhá třílůžková ložnice, obývací pokoj, kuchyňský kout, vlastní sociální zařízení, klimatizace, SAT/TV, balkon s výhledem na moře, 1. patro.

Stravování

vlastní, možnost dokoupení polopenze nebo pouze večeří v hotelu Sirena. Snídaně jsou formou švédských stolů, večeře výběrem ze 3 menu - nápoj za příplatek.

Vybavenost

bezplatné připojení na Wi-fi, klimatizace, možnost využití bazénů u přilehlého hotelu Sirena. Kapacita parkování je omezená, nutná rezervace v CK. První dva vozy jsou zdarma, více automobilů za příplatek. Pro sobotní střídání je k dispozici sociální zařízení v objektu, možnost uschování zavazadel. Bohaté sportovní a kulturní vyžití dle místní nabídky.

Pláž

10 m, jemná oblázková s pozvolným vstupem do moře, slunečníky a lehátka za poplatek na městské pláži.

Nástup na ubytování

sobota od 14 h.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., pobytovou taxu, klimatizaci, parkování 10€/den (parkování zdarma pro 2 auta/objekt), spotřebu energie, vody, ložní prádlo, služby stálého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Příplatky

polopenze 3 990 Kč/os., večeře 2 390 Kč/os., cestovní pojištění Uniqa.

Poznámka

GPS: 43.244489, 17.069249

Informace o letovisku

Podgora je tradiční turistické letovisko nacházející se v srdci Makarské riviéry, přibližně 7 km jihovýchodně od Makarské. Zdejší oblast porostlá olivovými háji a středomořskou vegetací nabízí jedinečnou možnost k odpočinku. Městečku dominuje přístav a promenáda s palmami, která lemuje dlouhou oblázkovou pláž. Nad přístavem je památník založení jugoslávského válečného námořnictva, známý jako tzv. „Rackova křídla“. Nezapomenutelná krajina, pláže z drobných oblázků a romantické kavárny řadí Podgoru k nejkrásnějším místům na Jadranu.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING