Filtr

Charakteristika

moderní, klimatizovaný hotel je umístěn přímo na pláži, od centra letoviska a přístavu je vzdálen přibližně 400 m. Před hotelem se nachází bazén a terasa s příjemným posezením a výhledem na moře. V blízkosti začíná promenáda lemovaná palmami, která láká k romantickým procházkám. Díky své jedinečné poloze má hotel všechny předpoklady pro strávení příjemné dovolené.

Ubytování

klimatizované dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny vlastním soc. zařízením, TV/SAT, minibarem. Pokoje s výhledem na moře mají balkon a možnost přistýlky, pokoje s výhledem do parku (na pohoří Biokovo) jsou menší a mají francouzské okno.

Stravování

v hotelové restauraci, snídaně formou švédského stolu, večeře výběrem ze 3 menu.

Vybavenost

menší venkovní bazén se sladkou vodou, restaurace, kavárna, bar, výtah, trezor na recepci, internet, venkovní terasa, možnost parkování u hotelu. Možnost sportovního vyžití na pláži, kulturní akce dle místní nabídky. Na promenádě se nachází množství obchůdků, restaurací a barů.

Pláž

30 m, menší oblázková s pozvolným vstupem do moře; větší pláže jsou vzdáleny cca 150 m.

Nástup na ubytování

sobota od 14 h.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., 7 x polopenzi, pobytovou taxu, klimatizaci, služby stálého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Příplatky

doprava autobusem 2 300 Kč/os., obědy 2 390 Kč/os., v pokoji na mořskou stranu – dítě do 7 let na přistýlce se 2. dosp. 5 690 Kč/os., dítě od 7 do 12 let na přistýlce se 2. dosp. 7 990 Kč/os., přistýlka 10 690 Kč/os., parkovné 10 €/den (platí se na místě), cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

v pokoji na mořskou stranu - dítě do 4 let bez nároku na lůžko se 2. dosp. ZDARMA.

Poznámka

GPS: 43.244262, 17.069537

Informace o letovisku

Podgora je tradiční turistické letovisko nacházející se v srdci Makarské riviéry, přibližně 7 km jihovýchodně od Makarské. Zdejší oblast porostlá olivovými háji a středomořskou vegetací nabízí jedinečnou možnost k odpočinku. Městečku dominuje přístav a promenáda s palmami, která lemuje dlouhou oblázkovou pláž. Nad přístavem je památník založení jugoslávského válečného námořnictva, známý jako tzv. „Rackova křídla“. Nezapomenutelná krajina, pláže z drobných oblázků a romantické kavárny řadí Podgoru k nejkrásnějším místům na Jadranu.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING