Filtr

Ubytování

Bilo – jedna samostatná ložnice pro 2 osoby, obývací pokoj se třemi samostatnými lůžky a kuchyňským koutem s lednicí, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, balkon nebo terasa.

Stravování

vlastní, možnost dokoupení polopenze formou bohatých švédských stolů v restauraci Kaštelet nedalekého hotelu Alga nebo polopenze formou výběru z menu v restauraci Mimoza (snídaně švédský stůl, večeře výběr ze 3 menu s jedním nápojem).

Vybavenost

parkování v zahradě, klimatizace, možnost zapůjčení šlapadel, skútrů, bohaté sportovní vyžití dle místní nabídky.

Pláž

30 m, jemná oblázková, lemovaná piniemi s pozvolným vstupem do moře, slunečníky a lehátka za poplatek.

Nástup na ubytování

sobota od 14 h.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., spotřebu energie, vody, ložní prádlo, klimatizaci, služby stálého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Příplatky

doprava autobusem 2 100 Kč/os., polopenze v restauraci Kaštelet 4 000 Kč/os./7 nocí, večeře v restauraci Kaštelet 2 600 Kč/os./7 nocí, polopenze v restauraci Mimoza 3 150 Kč/os./7 nocí, večeře v restauraci Mimoza 2 200 Kč/os./7 nocí, parkovné v 7. a 8. měsíci 10 €/7 nocí, pojištění A, B, C.

Slevy

děti do 12 let na zákl. lůžku 10 %.

Příplatky

hrazené na místě: vratná kauce 50 €/ubytovací jednotka. hrazené v CK: pobytová taxa – děti do 12 let zdarma, děti 12–18 let 140 Kč/os./7 nocí, dospělá osoba 280 Kč/os./7 nocí.

Informace o letovisku

Oblíbené, středně velké letovisko, ležící pouhé 3 km jižně od Makarské, vyniká mimořádně bohatou vegetací a nejdelší (3 km) pláží na Makarské riviéře. Ta je tvořena drobnými oblázky a obklopena borovicemi a olivovými sady. Tučepi své návštěvníky jistě okouzlí osobitou atmosférou s řadou tradičních dalmatských konob, restaurací a tanečních klubů. Pokud hledáte koupání v křišťálově čistém moři ve stínu borovic a dostatečné možnosti sportovního i společenského vyžití, budou pro Vás Tučepi správnou volbou.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING