Filtr

Charakteristika

Dvoupatrový apartmánový dům je obklopený zelení a situován přímo u pláže.
Pro svou jedinečnou polohu doporučujeme zejména rodinám s dětmi.

Ubytování

POKOJ 1/2 – dvoulůžkový pokoj s vlastním soc. zařízením, lednice, rychlovarná konev, klimatizace, balkon.
MONO 2+1 – jedna místnost se dvěma lůžky s možností přistýlky, s kuch. koutem, vlastní soc. zařízení, klimatizace, balkon.
MONO 2+2 – jedna místnost se dvěma lůžky s možností až 2 přistýlek (druhá přistýlka je vhodná nejlépe pro děti), s kuch. koutem, vlastní soc. zařízení, klimatizace, balkon.
BILO 4+1 – samostatná ložnice pro 2 osoby, obývací pokoj se třemi samostatnými lůžky a kuch. koutem, vlastní soc. příslušenství, klimatizace, balkon, společná terasa.

Stravování

  • Vlastní, možnost dokoupení polopenze formou bohatých švédských stolů v restauraci Kaštelet, která se nachází na promenádě a je vzdálená od domu přibližně 150 m.
  • V nabídce je i levnější varianta stravy v restauraci Tenis (vzdálená cca 250 m), kde jsou snídaně kontinentální, večeře výběrem ze 2-3 menu.

Vybavenost

  • parkování nedaleko domu v olivovém háji
  • klimatizace
  • Wi-fi
  • možnost zapůjčení šlapadel, skútrů
  • sportovní i kulturní vyžití dle místní nabídky.

Pláž

  • 30 m, jemná oblázková s pozvolným vstupem do moře lemovaná piniemi
  • Slunečníky a lehátka za poplatek.

Nástup na ubytování

  • Sobota od 14 h.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., pobytovou taxu, klimatizaci, spotřebu energie, vody, ložní prádlo, služby stálého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 50 €/ubytovací jednotka.

Příplatky

doprava autobusem 2 300 Kč/os., strava v restauraci Kaštelet - polopenze 5 290 Kč/os., dítě do 10 let 3 390 Kč/os., večeře 3 490 Kč/os., dítě do 10 let 2 190 Kč/os., parkovné 15 €/7 nocí, cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

v Mono dítě do 12 let na přistýlce 50%, dítě do 12 let na pevném lůžku sleva 300 Kč/os., dítě do 18 let na pevném lůžku sleva 150 Kč/os.

Poznámka

GPS: 43.271204, 17.051586

Informace o letovisku

Oblíbené, středně velké letovisko, ležící pouhé 3 km jižně od Makarské, vyniká mimořádně bohatou vegetací a nejdelší (3 km) pláží na Makarské riviéře. Ta je tvořena drobnými oblázky a obklopena borovicemi a olivovými sady. Tučepi své návštěvníky jistě okouzlí osobitou atmosférou s řadou tradičních dalmatských konob, restaurací a tanečních klubů. Pokud hledáte koupání v křišťálově čistém moři ve stínu borovic a dostatečné možnosti sportovního i společenského vyžití, budou pro Vás Tučepi správnou volbou.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING