Filtr

Charakteristika

Komfortně a vkusně zařízený apartmánový dům se nachází na okraji malebného městečka, přibližně 150 m od vyhlášené pláže a promenády. Dům je situován v olivovém háji a nabízí krásný výhled na moře. Vhodné pro rodiny s dětmi pro svou klidnou polohu a zahradu.

Ubytování

MONO – jedna místnost se dvěma nebo třemi lůžky a kuch. koutem, rychlovarná konev, vlastní soc. příslušenství, TV/SAT, balkon.
BILO 
– dvoulůžková ložnice, obýv. pokoj s možností dvou přistýlek a kuch. koutem, rychlovarná konev, vlastní soc. příslušenství, TV/SAT, balkon, terasa.
TRILO – dvě samostatné dvoulůžkové ložnice, obýv. pokoj s možností přistýlky a kuch. koutem, rychlovarná konev, vlastní soc. příslušenství, TV/SAT, balkon, terasa.

Stravování

vlastní, možnost dokoupení polopenze nebo večeří v restauraci Tenis vzdálené cca 150 m. Snídaně jsou kontinentální, večeře výběrem ze 2–3 menu.
Nebo také možnost zakoupení v restauraci Kaštelet kde je strava podávána formou švédských stolů

Vybavenost

  • parkování u domu
  • bezplatné připojení Wi-fi v objektu
  • venkovní posezení v zahradě s možností využití grilu
  • klimatizace za příplatek
  • pro sobotní střídání je pro klienty k dispozici sociální příslušenství
  • bohaté sportovní vyžití dle místní nabídky.

Pláž

  • 150 m, jemná oblázková s pozvolným vstupem do moře lemovaná piniem
  • slunečníky a lehátka za poplatek.

Nástup na ubytování

  • Sobota od 14 h.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., pobytovou taxu, parkování, spotřebu energie, vody, ložní prádlo, služby stálého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Příplatky

doprava autobusem 2 300 Kč/os., polopenze 2 790 Kč/os., dítě do 12 let 1 890 Kč/os., večeře 1 890 Kč/os., dítě do 12 let 1 390 Kč/os. (v červnu a v září je cena stravy zvýhodněná) klimatizace 140 Kč/den, při zakoupení v CK (5 €/den při zakoupení na místě), cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

dítě do 12 let na přistýlce 50%, druhá přistýlka v bilu ZDARMA.

Poznámka

GPS: 43.273260, 17.051386

Informace o letovisku

Oblíbené, středně velké letovisko, ležící pouhé 3 km jižně od Makarské, vyniká mimořádně bohatou vegetací a nejdelší (3 km) pláží na Makarské riviéře. Ta je tvořena drobnými oblázky a obklopena borovicemi a olivovými sady. Tučepi své návštěvníky jistě okouzlí osobitou atmosférou s řadou tradičních dalmatských konob, restaurací a tanečních klubů. Pokud hledáte koupání v křišťálově čistém moři ve stínu borovic a dostatečné možnosti sportovního i společenského vyžití, budou pro Vás Tučepi správnou volbou.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING