Filtr

Charakteristika

nově zrekonstruovaný penzion leží přímo na pláži, v bezprostřední blízkosti moře. V okolí rostou borovice, které tvoří příjemný stín. Jedná se o velmi klidné místo, které je ideální pro strávení letní rodinné dovolené.

Ubytování

1/2 – pokoj s manželskou postelí, sociální zařízení, TV/SAT, klimatizace, fén, nápojová lednička, možnost přistýlky, menší balkon nebo francouzské okno s výhledem na moře.

BILO 4
– velký obývací pokoj s manželskou postelí pro 2 osoby, od plně vybavené kuchyně oddělený zatahovacími dveřmi, samostatná ložnice se dvěma lůžky, terasa s výhledem na moře, sociální zařízení, malá sauna. Apartmán se nachází v posledním patře penzionu.

Stravování

polopenze, snídaně je formou kontinentálního bufetu včetně nápojů, večeře je servírované menu s výběrem z 1 polévky či teplého předkrmu, 3 hlavních jídel s přílohou, salátu, dezertu či zmrzliny či ovoce, nápoje k večeři za poplatek.

Vybavenost

restaurace/bar s velkou terasou přímo na pláž, Wi-fi ve společných prostorech, vyhrazené parkoviště.

Pláž

5 m, oblázková.

Nástup na ubytování

sobota od 14 h.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., 7x polopenzi, pobytovou taxu, klimatizaci, spotřebu energie, vody, ložní prádlo, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Příplatky

doprava autobusem 2 300 Kč/os., cestovní pojištění Uniqa .

Informace o letovisku

Malá rybářská vesnice se skládá z několika částí, které byly vystavěny na pobřeží po šedesátých letech minulého století. Jejich názvy jsou Porat, Duba a Blato. Nachází se mezi letovisky Igrane na severu a přibližně 10 km jižně vzdáleným Drvenikem. Vzácnou památkou je zde Františkánský klášter svatého Križa, který byl založen roku 1616. Klášter získal dnešní neorománský vzhled přestavbou v 18. století. Krásné oblázkové pláže, bujná přímořská vegetace a křišťálově čistá voda jsou znaky, které kouzelné letovisko Živogošće nejlépe vystihují.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING