Filtr

Charakteristika

Jednopatrový dům s příjemnou komorní atmosférou, se zahradou, nabízí možnost ubytování ve čtyřlůžkových apartmánech s možností přistýlky. Ubytování skýtá veškerý potřebný komfort pro pobyt rodin s dětmi nebo i menší společnosti - k dispozici je posezení u grilu a dostatek soukromí a klidu v tiché části města. Možnost klimatizace apartmánů a rovněž dostatek soukromí a klidu v tiché části města.

Ubytování

Trilo 4+2 - dvě dvoulůžkové ložnice, obývací pokoj s rozkládací pohovkou (vhodná pro 2 děti nebo 1 dospělou osobu) s kuchyňským koutem s lednicí, vlastní sociální příslušenství, TV, klimatizace.

Stravování

vlastní, možnost přiobjednání snídaní a večeří v penzionu Burin, asi 900 m

Vybavenost

parkování u domu, klimatizace za příplatek

Pláž

500 m, krásná oblázková s pozvolným vstupem do moře, dlouhá 2 km. Bar, sprchy, za příplatek slunečníky a lehátka

Nástup na ubytování

sobota od 14 hod

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., spotřebu energie, vody, ložní prádlo, PARKOVÁNÍ, pojištění proti úpadku a insolvenci CK

Povinné příplatky

pobytová taxa - děti do 12 let zdarma, děti 12-18 let 140 Kč/os./7 nocí, dospělá osoba 280 Kč/os./7 nocí

Fakultativní příplatky hrazené na místě

klimatizace v rozmezí od 4 do 7 €/noc dle typu apartmánu a období

Příplatky

autobusová doprava 1850 Kč/os., polopenze 2 600 Kč/os./7 nocí, večeře 1 800 Kč/os./7 nocí, dítě do 3 let bez nároku na lůžko 820 Kč/7 nocí, pojištění A, B, C

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody, ložní prádlo, PARKOVÁNÍ, pojištění proti úpadku a insolvenci CK

Příplatky

POVINNÉ PŘÍPLATKY: pobytová taxa - děti do 12 let zdarma, děti 12-18 let 140 Kč/os./7 nocí, dospělá osoba 280 Kč/os./7 nocí. PŘÍPLATKY: polopenze 2 640 Kč/os./7 nocí, večeře 1 830 Kč/os./7 nocí, dítě do 3 let bez nároku na lůžko 820 Kč/7 nocí, klimatizace 4-7 Eur/noc dle typu apartmánu a období, autobusová doprava 1850 Kč/os., pojištění A,B,C viz s. 1 katalogu

Slevy

děti do 12 let na zákl. lůžku 10 %

Informace o letovisku

Baška, známé turistické středisko se nachází na jihovýchodním cípu ostrova Krk, v úrodné rovině na úpatí nejvyšších vrcholů ostrova. Nabízí svým návštěvníkům ideální kombinaci příjemného podnebí, různorodého ubytování několika úrovní, možnost koupání na jedné z největších a nejkrásnějších oblázkových pláží na Jadranu, širokou paletu sportoního a společenského vyžití, turisté mají k dispozici mnoho restaurací, cukráren a obchodů, které jsou rozmístěny podél dlouhého „lungomare“ (mořského korza). Pro milovníky aktivní dovolené Baška nabízí vycházky po značených stezkách na místa, z nichž je krásný výhled do širokého okolí. Letovisko je vhodné pro rodiny s dětmi.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING