Filtr

Charakteristika

dvoupatrový kvalitně zařízený apartmánový dům s krásným výhledem na moře a možností klimatizace se nachází 400 m od centra Bašky, která návštěvníkům nabízí širokou paletu kulturního a společenského vyžití. Doporučujeme pro výhodný poměr kvality, služeb, přírody, čistoty moře a polohy.

Ubytování

Bilo 2+1 – dvoulůžková ložnice s přistýlkou pro 1 osobu, obývací pokoj s kuchyňským koutem, rychlovarná konvice, vlastní sociální příslušenství, TV, balkon. Trilo*4 – dvě samostatné dvoulůžkové ložnice, místnost s kuchyňským koutem, rychlovarnou konvicí, TV, vlastní sociální příslušenství, menší balkon. Trilo*4 je vhodné pro 2 dospělé a 2 děti. Trilo 4+2 – dvě samostatné dvoulůžkové ložnice, prostorný obývací pokoj s rozkládací pohovkou a kuchyňským koutem, rychlovarná konvice, vlastní sociální příslušenství, TV, balkon.

Stravování

vlastní, možnost přiobjednání večeří či polopenze ve vzdálenějším penzionu Burin. Strava je servírovaná, při větším počtu osob večeře výběrem ze 3 menu.

Vybavenost

parkování u domu, klimatizace za příplatek.

Pláž

450 m, krásná oblázková s pozvolným vstupem do moře, dlouhá 2 km; bar, sprchy, za příplatek slunečníky a lehátka.

Nástup na ubytování

sobota od 14 h.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., pobytovou taxu, parkování, spotřebu energie, vody, ložní prádlo, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

pes do 10 kg 6 €/noc (na vyžádání, nutné nahlásit v CK), klimatizace v rozmezí od 5 do 13 €/noc podle období.

Příplatky

polopenze 3 100 Kč/os., polopenze dítě od 5 do 12 let 1 550 Kč/os., večeře 2 150 Kč/os., večeře dítě do 5 do 12 let 1 090 Kč/os., dítě do 3 let bez nároku na lůžko 990 Kč/7 nocí, cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

děti do 5 let stravování ZDARMA.

Poznámka

GPS: 44.972426,14.754755

Informace o letovisku

Baška, známé turistické středisko se nachází na jihovýchodním cípu ostrova Krk, v úrodné rovině na úpatí nejvyšších vrcholů ostrova. Nabízí svým návštěvníkům ideální kombinaci příjemného podnebí, různorodého ubytování několika úrovní, možnost koupání na jedné z největších a nejkrásnějších oblázkových pláží na Jadranu, širokou paletu sportoního a společenského vyžití, turisté mají k dispozici mnoho restaurací, cukráren a obchodů, které jsou rozmístěny podél dlouhého „lungomare“ (mořského korza). Pro milovníky aktivní dovolené Baška nabízí vycházky po značených stezkách na místa, z nichž je krásný výhled do širokého okolí. Letovisko je vhodné pro rodiny s dětmi.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING