Filtr

Charakteristika

moderní apartmánové vily se nacházejí v bezprostřední blízkosti hotelového komplexu Corinthia, ve stinném parku. Díky svojí poloze jsou vhodnou volbou jak pro rodiny s dětmi, tak pro kolektivy – a to především díky společným venkovním prostorám, které lze využít ke hrám, sportovním aktivitám (aerobic, zumba apod.) či grilování.

Ubytování

Bilo 2+2 – vkusně vybavené mezonetové apartmány, v patře se nachází dvoulůžková ložnice a koupelna, v přízemí pak obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, kávovar, TV/SAT, fén, telefon, trezor, přípojka na internet, balkon a venkovní posezení na terase.

Stravování

vlastní, možnost přikoupení snídaní a večeří formou bufetu v hotelové restauraci.

Vybavenost

centrální restaurace, aperitiv bar, kavárna, směnárna, animace, tenisové kurty s umělým povrchem, stolní tenis, bowling, billiard, minigolf, wellness centrum, plážový volejbal, sportovní hřiště, dětské hřiště, v blízkosti – tobogán, půjčovna loděk a šlapadel, kol a slunečníků, dále dětský bazén, venkovní bazén a vnitřní vyhřívaný bazén se sladkou vodou.

Pláž

100 m, krásná oblázková s pozvolným vstupem, dlouhá 2 km. Bar, sprchy, za příplatek slunečníky a lehátka.

Nástup na ubytování

sobota od 14 h.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., pobytovou taxu, vybrané služby hotelu Corinthia (např. vstup do venkovních i vnitřních bazénů, fitness, mini club, animace), spotřebu energie, vody, ložní prádlo, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

parkování 2 €/den, pes (na vyžádání) 10€/den

Příplatky

doprava autobusem 2 100 Kč/osoba, dítě do 4 let bez nároku na lůžko 990 Kč, snídaně 2 490 Kč/os., děti do 6–12 let 1 290 Kč/os., večeře 3 590 Kč/os., děti 6–12 let 1 890 Kč/os., děti do 6 let stravování ZDARMA, pojištění A, B, C.

Slevy

přistýlky ZDARMA

Poznámka

GPS: 44.969284, 14.748242

Informace o letovisku

Baška, známé turistické středisko se nachází na jihovýchodním cípu ostrova Krk, v úrodné rovině na úpatí nejvyšších vrcholů ostrova. Nabízí svým návštěvníkům ideální kombinaci příjemného podnebí, různorodého ubytování několika úrovní, možnost koupání na jedné z největších a nejkrásnějších oblázkových pláží na Jadranu, širokou paletu sportoního a společenského vyžití, turisté mají k dispozici mnoho restaurací, cukráren a obchodů, které jsou rozmístěny podél dlouhého „lungomare“ (mořského korza). Pro milovníky aktivní dovolené Baška nabízí vycházky po značených stezkách na místa, z nichž je krásný výhled do širokého okolí. Letovisko je vhodné pro rodiny s dětmi.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING