Filtr

Charakteristika

pohodlně a funkčně zařízené apartmány různých typologií jsou rozmístěny po celém letovisku ve vzdálenosti 50 - 500 m od pláže. Při včasné rezervaci lze na přání přihlédnout ke speciálním požadavkům klienta jako vzdálenost od centra letoviska, apartmán v přízemí či ve vyšším patře.. Všechny apartmány mají terasu nebo předzahrádku.

Ubytování

Bilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem (popř. samostatná kuchyňka), ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, balkon nebo předzahrádka. Trilo - obývací pokoj s rozkládacím jednolůžkem nebo dvoulůžkem, kuchyňský kout nebo samostatná kuchyňka, ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma samostatnými lůžky nebo palandou, vlastní sociální příslušenství, balkon nebo předzahrádka.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

většinou výtah, garáž nebo parkoviště, pračka.

Pláž

50 - 500 m, písečná, pozvolný vstup do moře, soukromá i veřejná.

Nástup na ubytování

sobota od 16 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, parkovací místo nebo garáž, delegátské služby, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 100 €/apt., závěrečný úklid 40 €/bilo, 50 €/trilo, 60 € v případě pobytu se psem.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

ložní prádlo 10 €/samostatné lůžko/výměna, 15 €/manželská postel/výměna.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Informace o letovisku

Pro své udržované široké pláže a 3 km dlouhou promenádu byla Alba Adriatica zařazena mezi turisticky nejatraktivnější a nejoblíbenější letoviska Jaderského moře. Kromě celé řady hotelů a apartmánových komplexů zde najdete také rozsáhlý výběr pizzerií a restaurací, kde můžete ochutnat kromě typických krajových jídel i vynikající speciality z čerstvých ryb. Alba Adriatica se pyšní také jednou z nejkrásnějších pláží na abruzzském pobřeží. Pobřežní promenáda je ideální pro procházky, projížďky na kole nebo kolečkových bruslích nebo pro jogging.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING