Filtr

Charakteristika

příjemné rezidence, která disponuje 20 apartmány, se nachází v centrální části letoviska na klidnějším místě přibližně 200 m od písčité pláže a přímořské palmové promenády. Díky svému umístění je residence vhodná jak pro rodiny s dětmi, tak i pro mladé, kteří vyhledávají rušnější noční život.V blízkém okolí se nachází řada obchodů, restaurací, barů a diskoték. Pěkné apartmány jsou vybaveny TV/SAT a klimatizací a mají balkon a parkovací místo.

Ubytování

Bilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, balkon.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

recepce, bar, výtah, společenská místnost s TV, biliard, stolní tenis, herna, rampa pro vozíčkáře, parkoviště, WiFi.

Pláž

200 m, písečná, pozvolný vstup do moře, soukromá i veřejná.

Nástup na ubytování

sobota od 16 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, delegátské služby, pojištění proti úpadku a insolvenci CK,

Povinné příplatky hrazené na místě

závěrečný úklid 40 €/apt.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

klimatizace 30 €/týden.

Příplatky

polopenze 2860 Kč/os./týden, pojištění A, B, C.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Informace o letovisku

Pro své udržované široké pláže a 3 km dlouhou promenádu byla Alba Adriatica zařazena mezi turisticky nejatraktivnější a nejoblíbenější letoviska Jaderského moře. Kromě celé řady hotelů a apartmánových komplexů zde najdete také rozsáhlý výběr pizzerií a restaurací, kde můžete ochutnat kromě typických krajových jídel i vynikající speciality z čerstvých ryb. Alba Adriatica se pyšní také jednou z nejkrásnějších pláží na abruzzském pobřeží. Pobřežní promenáda je ideální pro procházky, projížďky na kole nebo kolečkových bruslích nebo pro jogging.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING