Filtr

Charakteristika

příjemný hotel se nachází přibližně 200 m od písčité pláže v centrální části letoviska. Rodinné pokoje jsou komforně a vkusně zařízeny a vybaveny kuchyňským koutem a TV/SAT. Restaurace nabízí speciality italské kuchyně. V okolí je řada obchodů, restaurací a kaváren. Doporučujeme všem věkovým kategoriím.

Ubytování

hotelové pokoje jsou apartmány typu bilo s hotelovými službami. Bilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, balkon.

Stravování

polopenze. Snídaně formou bufetu, večeře servírované, výběr z několika menu, přílohy formou bufetu. Možnost dokoupení plné penze.

Vybavenost

restaurace, bar, výtah, sál, kulečník, stolní tenis, rampa pro vozíčkáře, parkoviště, WiFi.

Pláž

200 m, soukromá, písečná, pozvolný vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 16 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, 7x polopenzi, plážový servis, WiFi, parkovací místo, delegátské služby, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

klimatizace 40 €/týden.

Příplatky

jednolůžkový pokoj 50 %, plná penze 160 Kč/os./den, pojištění A, B, C.

Slevy

děti do 10 let na přistýlce ZDARMA, děti od 10 do 14 let na přistýlce 40 %, dospělá osoba na 1. přistýlce 30 %, na 2. přistýlce 40 %.

Poznámka

Malá zvířata povolena.

Informace o letovisku

Pro své udržované široké pláže a 3 km dlouhou promenádu byla Alba Adriatica zařazena mezi turisticky nejatraktivnější a nejoblíbenější letoviska Jaderského moře. Kromě celé řady hotelů a apartmánových komplexů zde najdete také rozsáhlý výběr pizzerií a restaurací, kde můžete ochutnat kromě typických krajových jídel i vynikající speciality z čerstvých ryb. Alba Adriatica se pyšní také jednou z nejkrásnějších pláží na abruzzském pobřeží. Pobřežní promenáda je ideální pro procházky, projížďky na kole nebo kolečkových bruslích nebo pro jogging.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING