Filtr

Charakteristika

moderní residence se nachází na klidném místě v centrální části letoviska na Via Giulio Cesare cca 250 m od pláže. Prostorné, pěkně zařízené apartmány jsou vybaveny WiFi a TV a mají velké terasy se zahradním nábytkem. Příjemné venkovní posezení je také přímo u residence. Parkování je možné na veřejném parkoviště před residencí. V blízkosti apartmánů najdete spoustu restaurací, obchodů, gelaterií a večer se nedaleko konají pravidelné trhy. Residence je tak ideálním místem pro strávení dovolené pro všechny věkové kategorie.

Ubytování

Trilo - obývací pokoj s gaučem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma samostatnými lůžky, vlastní sociální příslušenství, terasa.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

společná pračka, parkoviště, WiFi.

Pláž

250 m, písečná, soukromá i veřejná.

Nástup na ubytování

sobota od 16 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, závěrečný úklid, WiFi, delegátské služby, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Příplatky

pojištění A, B, C.

Slevy

přistýlka ZDARMA.

Informace o letovisku

Pro své udržované široké pláže a 3 km dlouhou promenádu byla Alba Adriatica zařazena mezi turisticky nejatraktivnější a nejoblíbenější letoviska Jaderského moře. Kromě celé řady hotelů a apartmánových komplexů zde najdete také rozsáhlý výběr pizzerií a restaurací, kde můžete ochutnat kromě typických krajových jídel i vynikající speciality z čerstvých ryb. Alba Adriatica se pyšní také jednou z nejkrásnějších pláží na abruzzském pobřeží. Pobřežní promenáda je ideální pro procházky, projížďky na kole nebo kolečkových bruslích nebo pro jogging.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING