Filtr

Charakteristika

komplex se skládá z moderních vilek rozprostřených kolem bazénu a nabízí základní služby nezbytné pro prožití rodinné dovolené ve znamení pohody a odpočinku. Objekt se nachází 800 m od pláže v klidné zóně, vzdálen od dopravního provozu a ruchu centra městečka, které je se svými obchody, restauracemi a zábavními podniky dosažitelné pěšky. Apartmány jsou jednoduše a funkčně zařízeny a vybaveny TV, WiFi, fénem a mají parkovací místo.

Ubytování

Bilo - obývací pokoj s gaučem nebo rozkládacím dvoulůžkem, kuchyňský kout, ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, klimatizace (na vyžádání, za příplatek), balkon. Trilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, pokoj s rozkládacím dvoulůžkem, vlastní sociální příslušenství, balkon.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

bazén pro dospělé i děti, barbecue, dětské hřiště, Internet point, půjčovna kol, parkoviště, WiFi.

Pláž

800 m, písečná, pozvolný vstup do moře, soukromá i veřejná.

Nástup na ubytování

sobota od 16 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, delegátské služby, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 100 €/apt., závěrečný úklid 30 €/apt. (kuchyňský kout uklízí klienti sami nebo za příplatek 25 €), klubová karta 25 €/týden/os. od 4 let (zahrnuje vstup do bazénu, na skluzavky a dětské hřiště, použití barbecue, parkovací místo, Internet point, WiFi).

Fakultativní příplatky hrazené na místě

ložní prádlo 10 €/os./výměna, dětská postýlka 30 €/týden (nutno vyžádat v CK), půjčovna kol 20 €/os./týden, pračka 5 €/1 praní, 3. přistýlka v apartmánu typu bilo 2+2 nebo trilo 60 €/os./týden (nutno vyžádat v CK), malé zvíře 30 €, klimatizace 5 €/den nebo 30 €/týden (možno pouze u apartmánu typu bilo, nutno vyžádat v CK).

Příplatky

pojištění A, B, C.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Poznámka

Speciální akce na apartmány typu bilo!
Platí do vyprodání kapacity.

Informace o letovisku

Pro své udržované široké pláže a 3 km dlouhou promenádu byla Alba Adriatica zařazena mezi turisticky nejatraktivnější a nejoblíbenější letoviska Jaderského moře. Kromě celé řady hotelů a apartmánových komplexů zde najdete také rozsáhlý výběr pizzerií a restaurací, kde můžete ochutnat kromě typických krajových jídel i vynikající speciality z čerstvých ryb. Alba Adriatica se pyšní také jednou z nejkrásnějších pláží na abruzzském pobřeží. Pobřežní promenáda je ideální pro procházky, projížďky na kole nebo kolečkových bruslích nebo pro jogging.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING