Filtr

Charakteristika

útulná residence s bazénem složená z 20 apartmánů leží cca 400 od pláže na Via Duca D'Aosta. Elegantně zařízené apartmány jsou vybaveny TV, trezorem, mikrovlnnou troubou, WiFi a klimatizací a mají parkovací místo nebo garáž. Nedaleko residence najdete market, obchody a služby nezbytné pro strávení pohodové dovolené.

Ubytování

Bilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí a popř. jedním samostatným lůžkem, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, terasa. Apartmány Exclusive (na vyžádání, za příplatek) mají panoramatický výhled a solarium. Trilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma smostatnými lůžky, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, terasa.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

bazén, solarium, bar, dětské hřiště, půjčovna kol, garáže, parkoviště, WiFi.

Pláž

400 m, soukromá, písečná, pozvolný vstup do moře. Možnost použít plážový minibus.

Nástup na ubytování

sobota od 16 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, plážový servis, klimatizaci, vstup do bazénu, ložní prádlo a ručníky, WiFi, plážový minibus, půjčovnu kol, parkovací místo, delegátské služby, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 100 €/apt., závěrečný úklid 50 €/apt.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

garáž 30 €/týden (nutno rezervovat v CK), dětská postýlka 25 €/týden, výměna ložního prádla 15 €/manželská postel, 10 €/samostatné lůžko.

Příplatky

apartmán Exclusive 6 050 Kč/týden/apt., pojištění A, B, C.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Informace o letovisku

Pro své udržované široké pláže a 3 km dlouhou promenádu byla Alba Adriatica zařazena mezi turisticky nejatraktivnější a nejoblíbenější letoviska Jaderského moře. Kromě celé řady hotelů a apartmánových komplexů zde najdete také rozsáhlý výběr pizzerií a restaurací, kde můžete ochutnat kromě typických krajových jídel i vynikající speciality z čerstvých ryb. Alba Adriatica se pyšní také jednou z nejkrásnějších pláží na abruzzském pobřeží. Pobřežní promenáda je ideální pro procházky, projížďky na kole nebo kolečkových bruslích nebo pro jogging.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING